Forza Horizon 4 Yarışları İçin Araç Önerileri

Hocam yazmış olduğunuz çoğu aracı mağazada bulamadım. Acaba 50 küsür lvl olduğum için açılmamış olabilirler mi?
Oyunda çoğu araç mağazada satılmıyor. Etkinliklerden kazanmanız lazım veya müzayededen yakalamanız lazım. Yazdığım araçların bazılarını yakalayabilmek için çok uğraşmanız lazım. Aynı şekilde bazıları için de DLC paketleri lazım. Yazdıklarım kadar iyi olmasa da yazdıklarımı aratmayacak kadar iyi araçlar da var. Siz hangi araçları bulamadınız? Eğer yazarsanız sizin için alternatiflerini bulabilirim.

Oyunda çoğu araç mağazada satılmıyor. Etkinliklerden kazanmanız lazım veya müzayededen yakalamanız lazım. Yazdığım araçların bazılarını yakalayabilmek için çok uğraşmanız lazım. Aynı şekilde bazıları için de DLC paketleri lazım. Yazdıklarım kadar iyi olmasa da yazdıklarımı aratmayacak kadar iyi araçlar da var. Siz hangi araçları bulamadınız? Eğer yazarsanız sizin için alternatiflerini bulabilirim.
Bu kısımdakilerin çoğunu bulamadım.
B-700: Shelby Daytona. Hem offroad hem de pist için.
A-800: Atomic Punk, Mercedes X series. Punk pist için çok çok iyi bir araç. Daha iyisini görmedim. Mercedes offroad için. Vites oranları biraz kısa. Bu sayede top Speed düşüyor fakat hızlanış, kalkış ve kontrol için iyi oluyor. Bir de Stelvio Quadrifoglio var, kontrolü çok iyi fakat bir tık yavaş bir araç. Nomad Ariel var bir de, fena değildir.
S1-900: Çok araba var. Hızlı araçlara geçtiğinizde olay araçtan çok sizde oluyor. Özellikle pist ve sprint yarışlarında. Continental FE, Bugatti EB, Lotus Elise GT1, ve Mustang S5 önerebilirim. Offroad içinse kesinlikle Porsche Macan. 2019 olan değil ama. Macan o kadar iyi ki, pistte bile kullanabilirsiniz. Çok hızlı. Kontrol kısmı ise biraz size bağlı. Oyuna yeni başladıysanız devamlı spin atacaksınız.
S2-998: Bu sınıfta da çok araç var. Şu aralar favorim Zenvo TSR-S. Mükemmel ötesi bir araç. Gram kaymıyor. Ve çok hızlı. Mutlaka bir adet garajınızda olsun. Bunun dışında Ferrari FXX, 812, 599XX Evo, McLaren Senna, Koenigsegg CCGT önerebilirim.

Bu kısımdakilerin çoğunu bulamadım.
Hocam geç yazdım kusura bakmayın. Buyurun yeni araçlar sıcak sıcak.
B-700: Nissan Pulsar (Grip ve Rally)
A-800: Chevrolet ZR2 Colarado (Rally) Grip yarışları için Atomik Punk dengi bir araç bulamadım henüz.
S1-900: Aventador 2016 (Grip) (Downgrade etmeniz gerekiyor. Stok hali S2 olan bir araç.) Toyota Baja (Rally)
S2-998: Pagani Zonda R
İlk yazdıklarıma alternatifler. Pulsar Daytona'dan çok daha iyi bir araç.
A-800 grip yarışları için Alfa Romeo TZ2 alınabilir.
Şuraya yeni araçlar bırakayım.

S1-900: Lambo Aventador. (Standart Versiyon.) HOOSIER DALLAS adında bir oyuncu var, Twitch'de canlı yayınlar yapıyor. Bu adamın yaptığı tunelar çok iyi. S1 Aventador için yaptığı tune harikulade. Tune arama kısmından arayıp kullanabilirsiniz.
Ferrari 458 Speciale. Hissiyatı düşük ama hızlı güzel bir araç. İyi gidiyor.
Chevy Camaro 2017: Bazı RWD tunelar var ve çok iyiler. Fakat ben bu tuneları bulamadım. Özellikle bu aracı PO yani Pre Order versiyonu çok iyi.

Diğer sınıflar için yazdığım araçlar hala geçerli. Fakat S1 için yeni favorim bahsettiğim Aventador.

Son düzenleme:
Çok güzel rehber olmuş. Güncel bir tane lazım ama muhtemelen oyunu bırakmışınızdır. :)
Tüm bilgilerimi aktardım, teşekkür ediyorum.
Şu an yarışıp rank kasmıyorum, araçlara setup yapmaya çalışıyorum. Tune bölümünü öğrenmeye çalışıyorum. Bırakmadım, hala ana oyunum.
Güncel bir tane yazmama gerek yok. Oyuna gelen araçlara daha sonradan buff veya nerf gelmiyor. Ama yeni araçlar geliyor. Onlar bazen iyi araçlar olabiliyor. Son gelen araçlardan Corvette C8 dışında (S1) pek kullanışlı bir araç gelmedi.

Tüm bilgilerimi aktardım, teşekkür ediyorum.
Şu an yarışıp rank kasmıyorum, araçlara setup yapmaya çalışıyorum. Tune bölümünü öğrenmeye çalışıyorum. Bırakmadım, hala ana oyunum.
Güncel bir tane yazmama gerek yok. Oyuna gelen araçlara daha sonradan buff veya nerf gelmiyor. Ama yeni araçlar geliyor. Onlar bazen iyi araçlar olabiliyor. Son gelen araçlardan corvette C8 dışında (s1) pek kullanışlı bir araç gelmedi.

Merhabalar, detaylı modifiye hakkında bilgi verir misiniz cidden hiç bilmiyorum arabam gaza basıyorum ve drift atıyor sağa sola savruluyor hiç düz durmuyor 5 10 araba modifiyeledim ve hep öyle lütfen beni bilgilendirin.

Geri
Yukarı