Forza Horizon 4 Yarışları İçin Araç Önerileri

Merhabalar, detaylı modifiye hakkında bilgi verir misiniz cidden hiç bilmiyorum arabam gaza basıyorum ve drift atıyor sağa sola savruluyor hiç düz durmuyor 5 10 araba modifiyeledim ve hep öyle lütfen beni bilgilendirin.
Evet, araca hazır ayarlar yüklemen lazım. Ayırca, aracın güçlendirmesini X999'a kadar çıkartırsan araç elbette yolda durmaz, kontrolü çok zorlar. S1 900 en güzel sınıf bence, onun ile başlayabilirsin.

Güncel bi liste var mı? Oyunu Steam'den aldım şuan. Sıfırdan başlayacağım. Önerileriniz var mı? Parayla alınabilecek yüksek sınıflar için öneri yapabilir misiniz?

Daha önceden almışsın.
Önceki mesajlarımda yazdığım gibi, güncel bir liste diye bir şey yok araçlara sonradan buff veya nerf gelmiyor listeler hep güncel kalıyor.

Oyunu yeni aldıysan önce mekaniklerine alış.
Önceki mesajlarımda yazdığım gibi, güncel bir liste diye bir şey yok araçlara sonradan buff veya nerf gelmiyor listeler hep güncel kalıyor.
Yok daha önce oynadım bi 20 saat falan. Lâkin segmentlerine göre araba tercihlerim hâla çok kötü. Yarışları hep araba farkından kaybediyordum o zamanlar. Şuan aynı hataları yapmak istemiyorum. Bu konuda hatırladığım kadarıyla çoğu araba krediyle alınamıyordu. Bana kredi ile alınabilecek bir liste lazım.

Yok daha önce oynadım bi 20 saat falan. Lâkin segmentlerine göre araba tercihlerim hâla çok kötü. Yarışları hep araba farkından kaybediyordum o zamanlar. Şuan aynı hataları yapmak istemiyorum. Bu konuda hatırladığım kadarıyla çoğu araba krediyle alınamıyordu. Bana kredi ile alınabilecek bir liste lazım.
Yazdığım gibi, buradaki arabalar hala güncel.
Tek tek bir liste çıkartamam çünkü her aracın sürüş dinamiği ve her sürücünün sürüş tarzı farklı. Ben buraya diğer araçlara göre daha önde olabilen kendi sınıflarının üst sınırlarında olan araçları yazdım. Bunların arasından sen tek tek deneyip kendine uygun olanı bulacaksın.
Mesela, ben S1 900 için Porsche Macan kullanıyorum hala. Çok hızlı olmasına karşın aracı döndürmek çok zor. Benim sürüş tarzıma uyduğu için ben o aracı kullanabiliyorum. Fakat çoğu kişi Trailcat, T100 gibi offroadda daha kontrollü araçları kullanıyor. Bunun gibi kendine uygun aracı senin bulman lazım.
Ben sadece buraya diğer araçlara göre daha fazla geliştirilebilen araçları yazabilirim. Mesela S1 900 offroad için Macan, Trailcat, T100 gibi. Ama bunların arasından hangisinin sana uygun olduğunu bulmak sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı