Forza Horizon 4 yol tutuşu güzel araç önerisi

şarapçı melih

Centipat
Yer
Aydın
Merhaba, yol tutuşu güzel hızlı ve çok fazla yolda kaymayan bir araba arıyorum. BMW veya Mercedes olabilir. Veya kullandığınız güzel bir araba varsa onu da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Merhaba, yol tutuşu güzel hızlı ve çok fazla yolda kaymayan bir araba arıyorum. BMW veya Mercedes olabilir. Veya kullandığınız güzel bir araba varsa onu da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Ferrari 599XX EVO :) 2 haftada alırsın zaten, 10.000.000 çok bir şey değil. Para kolay kasılıyor.

Volkswagen I.D. R aracını tavsiye ederim. Zorlu virajları rahatlıkla alabilir, zamana karşı görevleri vaktinde tamamlayabilirsiniz.

Apollo oyunun bozuk aracı. Aşırı hızlı ve yolu tutuyor.

911'lere bak.
Ayrıca en iyi arabayı alacağım diye de uğraşma. Bug'lu olduğu için oyun zevkinin içine etme.
McLaren P1, F1; oyunda var mı bilmiyorum, varsa dene.

Lamborghini sesto elemento güzel bir modifiye ile gücünü arttırınca tadından yenmiyor hem 4 çeker hem ufak hem de kontrollü.

Koenigsegg CCGT hızlı ve iyi tutuyor. Yavaş ve aşırı iyi tutan olarak Volkswagen I.D.R var.

Yeni konular

Geri
Yukarı