Forza Horizon 4

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 4B
Hocam bilgisayar yavaşladı bu ne?

Bu arada oyunda para kazanıp araba almak zor mu?
Benim arabalara pek ilgim yok online olarak da oynamıyorum zaten. Para hilemi yaptım kendi başıma canım araba sürmek istediğinde açıp dolanıyorum. Ciddi oynayan biri cevap vermeli buna 😀

Oyun sürekli Wheelspin(Çarkıfelek, Şans tekeri...) veriyor. 20-30 saat sonunda en az 100-200 arabanız oluyor.
20-30 saatte 2. arabamı alamadığım oyun biliyorum. :D Üstelik en kalitesiz arabalardan.

Hayır. Gayet kolay. Oyuna başlayalı 2 hafta olmamıştır. Garajımda Oyunun en iyi arabaları var. Bugatti chiron 2018 senna McLaren lotus GTS1 mevcut garajımda.
Online bir oyuna göre para kazanmak çok hızlı galiba. Diğer oyunlar gibi gıdım gıdım vermiyor.

20-30 saatte 2. arabamı alamadığım oyun biliyorum. :D Üstelik en kalitesiz arabalardan.
Oyunda "en iyi araba" gibi bir durum olmadığı için sorun olmuyor. Yarış tiplerine göre arabalarınız oluyor. Bazı yarışlar Klasik arabalar ile bazı yarışlar offroad arazi araçları ile yapılıyor. Her araba her yarış için uygun değil. Oyunun amacı sadece tek bir araba yerine çeşit çeşit çok araba kullandırmak.
Bunu yaparkenden de arabaları vermekten sakınmıyor. Her türden çeşit çeşit araba veriyor.

Modifiye etmek için birazcık para ödüyorsunuz ama kazandığınızın yanında devede kulak gibi. Çoğu zaman hiç düşünmeden istediğiniz kadar modifiye yapabiliyorsunuz. Motoru yükseltirsem süspansiyonlar düşük kalacak gibi bir durum oluşmuyor.

Oyunda "en iyi araba" gibi bir durum olmadığı için sorun olmuyor. Yarış tiplerine göre arabalarınız oluyor. Bazı yarışlar Klasik arabalar ile bazı yarışlar offroad arazi araçları ile yapılıyor. Her araba her yarış için uygun değil. Oyunun amacı sadece tek bir araba yerine çeşit çeşit çok araba kullandırmak.
Bunu yaparkenden de arabaları vermekten sakınmıyor. Her türden çeşit çeşit araba veriyor.

Modifiye etmek için birazcık para ödüyorsunuz ama kazandığınızın yanında devede kulak gibi. Çoğu zaman hiç düşünmeden istediğiniz kadar modifiye yapabiliyorsunuz. Motoru yükseltirsem süspansiyonlar düşük kalacak gibi bir durum oluşmuyor.
Bugatti ile Off Road yapabiliyor muyuz?

Bence oyunun tutma sebeplerinden biri bu bolluk. Bol bol araba, para, modifikasyon seçeneği, yarış, özellik, ayrıntı... Diğer oyunlarda 30 saat harcayıp 2. arabayı alamayınca insan biraz sinirleniyor.

Oyun gerçekten mükemmel duruyor. Keşke oynama imkanım olsa. :D

Son düzenleme:
Bugatti ile Off Road yapabiliyor muyuz?
Eğer yarış özellikle Offroad araçları için diye belirtmemişse, Evet. Oyun Arcade olduğu için normalde çime saplanması gereken süper arabalar 4x4 arazi arabası gibi çim üstüne gidebiliyor üstüne 300 km/h gibi hızlar yapabiliyor. (Tabii virajlarda arazi araçları gibi rahat dönemiyor.)

Serbest gezinti sırasında yaptığınız neredeyse her eylem size tecrübe puanı olarak geri dönüyor. Kaza yaptığınızda bile "Peyzaj" diyerek espri yapıyor 😂 ve puan veriyor.

Eğer yarış özellikle Offroad araçları için diye belirtmemişse, Evet. Oyun Arcade olduğu için normalde çime saplanması gereken süper arabalar 4x4 arazi arabası gibi çim üstüne gidebiliyor üstüne 300 km/h gibi hızlar yapabiliyor. (Tabi virajlarda arazi araçları gibi rahat dönemiyor.)

Serbest gezinti sırasında yaptığınız neredeyse her eylem size tecrübe puanı olarak geri dönüyor. Kaza yaptığınızda bile "Peyzaj" diyerek espri yapıyor 😂 ve puan veriyor.
Çok güzel oyun. Harita dışına çıkmaya çalışınca arabanın torku yetmiyormuş ve araba geri kayıyormuş doğru mu? Bir de oyunda oyuncu dengesizliği var mı? Mesela Bugatti ile Clio'yu eşleştirme gibi.

Harita dışına çıkmaya çalışınca arabanın torku yetmiyormuş ve araba geri kayıyormuş doğru mu? Bir de oyunda oyuncu dengesizliği var mı? Mesela Bugatti ile Clio'yu eşleştirme gibi.
Çokça suya uçtum ama harita dışına hiç çıkmadım. Oyunun güzel bir espri anlayışı var büyük ihtimal doğrudur.
Yarışların sınıfları var: X, S2, S1, A, B, C... diye gidiyor. Eğer modifiye edip S2'ye çıkarılmış bir Clio varsa yine S2 bir Bugatti ile eşleşebilir. Ama S2 bir Clio da Bugatti gibi hız yapabiliyor. Yani dengeler iyi durumda. Bir aralar Rammer(Birilerine ve duvara çarparak yarışanlar) vardı. Oyun güzel şekilde bir yerlere çarpanlara 2-3 saniyelik hız cezası verip Rammer'ları cezalandırıyor. Artık neredeyse herkes fren yaparak viraj alıyor multiplayerda.

Geri
Yukarı