Forza Horizon 4'te nasıl hızlı gelişebilirim?

Yusufer43

Hectopat
Nasıl hızlı şekilde para kasıp araba sayımı arttırabilirim? Bildiğiniz bir yol ya da püf nokta var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl hızlı şekilde para kasıp araba sayımı arttırabilirim? Bildiğiniz bir yol ya da püf nokta var mı?
Hangi sürüm var hocam elinizde? Araba alıp satmak baya zengin eder insanı hocam onu yapmanız daha iyi olur. Steam rehberlerde dolu para taktiği var.

100 level olana kadar sadece eleyici oynayın ve etkinlik yapın ücretsiz arabaları alın ve satın bu şekilde 2 yıldız elde ettim.

100 level olana kadar sadece eleyici oynayın ve etkinlik yapın ücretsiz arabaları alın ve satın bu şekilde 2 yıldız elde ettim.
Hocam elimde Forza olmasına rağmen yıldız kavramını tam anlayamadım bana rica etsem anlatabilir misiniz? Mesela ne işe yaramakta?

Hocam oyundaki yıldız sistemi şöyle ilk yıldız 200 level olduğunuzda geliyor ilk yıldızı aldiginizda leveliniz sıfırlanıyor ve isminizin yanına yıldız emotu ekleniyor 2.ci yıldız 300seviye 3. yıldız 400seviye şeklinde artarak gidiyor ve her yıldızda seviye sıfırlanıyor.

Hocam oyundaki yıldız sistemi şöyle ilk yıldız 200 level olduğunuzda geliyor ilk yıldızı aldiginizda leveliniz sıfırlanıyor ve isminizin yanına yıldız emotu ekleniyor 2.ci yıldız 300seviye 3. yıldız 400seviye şeklinde artarak gidiyor ve her yıldızda seviye sıfırlanıyor.
Anladım hocam ben şuan 83 seviyeyim sizce 100 yapıp sıfırlamak iyi olur mu?

Hocam siz sifirlayamiyorsunuz 200 seviye kadar sifirlanmayacak 200 lvla geldiğinizde ise otomatik olarak sifirlanacak ve yıldız eklenecek sonra 300 level olana kadar bir daha kasacaksiniz ve bır yıldız daha eklenecek eğer anlatamadiysam şu konuya bakabilirsiniz.

Öncelikle yeni başladıysanız hikayede ilerlemenizi tavsiye ederim. Haritanızda altında "YENİ" ibaresi bulunan ne görürseniz tamamlayın. Yarış olur, drift bölgesi olur dokunulmamış ne varsa yapın. Böylece hikayede ilerleme göstereceksiniz. Seviyeniz artacak, yeni araçlar kazanacaksınız. Ek olarak arabalardaki araç uzmanlıklarını da açmayı unutmayın. Çoğunda şans çarkı var. Yetenek puanı kasıp araçların uzmanlıklarından şans çarklarını açabilirsiniz. Bazen güzel ödüller çıkıyor, bana 1 milyon kredi bile çıkmıştı birkaç kez.

Bunlar dışında, oyunda en kısa sürede en yüksek miktarda krediyi kasmanın yolu müzayede evindedir. Oyunda 20 milyon kredi fiyatından rahatça satılabilen araçlar var. Bunlara bulması zor araçlar deniyor. Araç mağazasında satılmazlar, sadece belli zamanlarda elde edilebilirler. Siz bu araçları müzayede evinde düşük fiyatlardan yakalayabilirseniz anında 20 milyon krediye satışa koyarsınız ve hızlıca satılır. Böylece bir araçtan birkaç milyon kredi kârınız olur. Oyundaki tüm bulması zor araçların bulunduğu listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, oyunda Horizon Sahne Arkası isminde bir özellik var. Burada çoğu bulması zor aracı sahne arkası bileti kullanarak tek seferliğine ücretsiz bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Sahne arkası bileti ise festival oynatma listesi görevlerini tamamlayarak kazanılıyor. %50 tamamlama oranına ulaşmanız yeterli.
Sahne arkasından araçlar alarak onları müzayede evinde satışa koyabilirsiniz. Çoğu birkaç milyon kredi ediyor rahat ve kısa sürede satılırlar genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı