Forza Horizon 4'teki şehir nedir?

Işınlanma tabelası kırdığım yere ışınlanmak için CR istiyor ama?

Daha ucuzu yok mu? 1 km uzakta olabilir.
Oyundaki en ucuz evlerden biri bu, yapacak bir şey yok. Super7 yaparak basit bir şekilde araba kazanabilirsiniz. Müzayede Evi'nde gerçekten pahalıya satılabiliyor. Bazı arabaları 5 milyona okuttuğumu hatırlıyorum.

En ucuz ev 200 bin falan zaten. 500 bin gayet ucuz. Yarışarak rahatlıkla kısa sürede kasabilirsiniz.
Bende 1.5 milyon var. Onla da Bugatti alacaktım. Hızlı para kasma taktiği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1.5 milyon var. Onla da Bugatti alacaktım. Hızlı para kasma taktiği var mı?
Oyundaki en ucuz evlerden biri bu, yapacak bir şey yok. Super7 yaparak basit bir şekilde araba kazanabilirsiniz. Müzayede Evi'nde gerçekten pahalıya satılabiliyor. Bazı arabaları 5 milyona okuttuğumu hatırlıyorum.
Dediğim taktik işe yarar fakat Bugatti almayın derim. Oyunun hediye olarak verdiği bedava GT-R PO bile Bugatti'yi tokatlıyor, yaklaşık olarak 438 km/s ile giderek!

Oynayıp eline geçen araçları satmak aslında en hızlı yol. Onundışında otobandaki yarışa gidip milletin yazırladığı otoban parkuru ile 3-4 dakikada 30 bin gibi bir şey kasabilirsin. VIP zımbırtın varsa 40-45 bin olur.
Bugatti'lerin bir işe yaradığını görmedim şu oyunda. Her türlü açıdan daha iyisi var.
Eğer hepsini kırarsanız bedava ışınlanabiliyorsunuz fakat benim hepsini tamamlamam bir haftamı almıştı, internetten lokasyonlarına bakarak hem de.
Ben 40 saatte sanırım drift dışında her şeyi 3 yıldız yaptım. Tüm yarışları kazandım, ışınlanma ve diğer tabelaları kırdım. Tabelalara internetten baktım tabii. Kilise dışında hiçbiri çok zorlamadı. Onda da sonradan rampa açılıyormuş.
Önce onu yapmak gelen oyun deneyimini çok rahatlatıyor.

Oynayıp eline geçen araçları satmak aslında en hızlı yol. Onundışında otobandaki yarışa gidip milletin yazırladığı otoban parkuru ile 3-4 dakikada 30 bin gibi bir şey kasabilirsin. VIP zımbırtın varsa 40-45 bin olur.
Bugatti'lerin bir işe yaradığını görmedim şu oyunda. Her türlü açıdan daha iyisi var.

Ben 40 saatte sanırım drift dışında her şeyi 3 yıldız yaptım. Tüm yarışları kazandım, ışınlanma ve diğer tabelaları kırdım. Tabelalara internetten baktım tabii. Kilise dışında hiçbiri çok zorlamadı. Onda da sonradan rampa açılıyormuş.
Allah Allah, ben çok dikkatsizim sanırım. Hatta şehrin sağ tarafında birkaç tane var, onları 100 kere kontrol etmeme rağmen son tabela oradan çıktı.

Hangi arabayı almamı önerirsiniz? Duydum ki, Festival oynatma listesi varmış. Onu %50 yapınca oyunun en hızlı arabasını veriyormuş oyun sana. Ferrari 599X Evo.

Hangi arabayı almamı önerirsiniz? Duydum ki, bir yer varmış. Onu %50 yapınca oyunun en hızlı arabasını veriyormuş oyun sana. Ferrari 599X Evo.
Sezon görevleri sanırım, şu an herhangi bir yerde 599X ödülü yok. Müzayede Evi'nde gerçekten ucuz bir miktar olan 8 milyona alabiliyorsunuz :D. Bence bu araba oyun zevkini öldürüyor, fazla OP.

Sezon görevleri sanırım, şu an herhangi bir yerde 599X ödülü yok. Müzayede Evi'nde gerçekten ucuz bir miktar olan 8 milyona alabiliyorsunuz :D. Bence bu araba oyun zevkini öldürüyor, fazla OP.
Festival oynatma listesinde de mi yok?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı