Forza Horizon 4'ün paketleri neler veriyor?

Standart Edition yerine Ultimate almak çok mantıklı, fiyat farkı çok az.
Deluxe'yi hiç düşünmeyin bile, kesinlikle alınmamalı. Ultimate Edition da oyundaki tüm araçların kilitleri açıktır, extra para ve nüfus kazanırsınız, başlangıç için hediyeler çoktur, daha kolay gelişirsiniz, yeni haritalar mevcuttur, lego modu da var. vs. vs.

Standart Edition yerine Ultimate almak çok mantıklı, fiyat farkı çok az.
Deluxe'yi hiç düşünmeyin bile, kesinlikle alınmamalı. Ultimate Edition da oyundaki tüm araçların kilitleri açıktır, extra para ve nüfus kazanırsınız, başlangıç için hediyeler çoktur, daha kolay gelişirsiniz. vs. vs.

Ve hocam tüm DLC'ler açıkmı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bakabilirsiniz

Peki sizce benim Microsoft hesabımda oyun var daha doğrusu abimim hesabında var hiç para vermeden ben oynuyor msizce Steam'de kendi hesabıma alayim mi?

Peki sizce benim Microsoft hesabımda oyun var daha doğrusu abimim hesabında var hiç para vermeden ben oynuyor msizce Steam'de kendi hesabıma alayim mi?
Hayır. Microsoft farklı bir platform Steam farklı bir platform. Ama abinizin oyun hesabından -Microsoft üzerinden aldığı FH4 hesabını- kendi Steamden aldığınız oyundaki hesaba yapabilirsiniz (hesap girme şeyinden bahsettim)

Yeni konular

Geri
Yukarı