Forza Horizon 4'ün amacı ne?

Yarış oyunlarında hikaye aranıyor ise driver ya da GTA oynayın.

Bu oyun yarış oyunu, aslında en çok online üzerine kurulmuş bir yapısı var. Tek başınıza o kadar da eğlenceli olmaz.

Hala favorimdir kedi fare modu arkadaşlar ile oynandığında her tarafından eğlence akar oyunun. Horizon 4 de varmı hatırlamıyorum ama komple forza serisinin en eğlenceli modudur.

Hocam yapmayın, en basitinden MW 2005 ve Payback'e bakın gayet de hikaye var yani.

Bir hikayesi var tabi o oyunların fakat o hikayeleri film yapsak IMDB'de en fazla 4/10 alır, o açıdan demiştim. Hikayelerin oyuna asıl katkısı oyuna atmosferini vermesi bence. Yoksa kimse black listteki adamlara ne olacağını merak etmiyordu. Çünkü belli yani, yarışta yenecez 😁

Bir hışım ile ilk çıktıgında en lüks paketini aldım. 1 2 gün sonra geldi kafası ben ne yaptım diye. Hiç arabam yok o yüzden arada araba kullanasım geldiğinde 80GB inidirp oynayıp siliyorum. Tekrar oynamak istedigimde yine indiriyorum siliyorum o derece yani :)

Bende öyle bekledim bir amacı var başta kötü bir adam var onu yenmek gibi bölge bölge alıp haritayı ele geçirmek gibi şeyler bekledim ama kesinlikle tek oyunculuk bir oyun değil, benim bu zamana kadar tek onnliane oyunum CSGO idi düşünün hayatım boyunca ben oyunları hikayesi için satın aldım hikayeyi bitirip siler ilerde canım çekerse bir daha indirip yine bitirirdim buna en basit örnek Resident Evil 7 bu zamana kadar oynadığım en iyi oyun oydu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı