Forza Horizon 4'ün Steam versiyonunda çok mu bug var?

Yani koskoca Microsoft sahipsiz bırakmaz herhalde. Kısa sürede olmasa da birkaç aya düzelir muhtemelen. Ben de iade edeceğim düzelince tekrar alırım.
Bir de Ferrari xx599 evolution var oyunun en hızlı arabası downforce'u çok fazla giderken arka lastikler yere girebiliyor ve 500 basabiliyor. Bu artık yapımcıların bilerek yaptığı bir şey mi yoksa glitch mi bilemem.

Ben şu ana kadar hiçbirini yaşamadım bunların.
Sizin yaşamamanız sorun olmadığı anlamına gelmez, şanslısınız keyfini çıkarın. Steam yorumlarına ve forumdaki onlarca konuya bakarsanız sorunları görürsünüz.

Yani koskoca Microsoft sahipsiz bırakmaz herhalde. Kısa sürede olmasa da birkaç aya düzelir muhtemelen. Ben de iade edeceğim düzelince tekrar alırım.

Sizin yaşamamanız sorun olmadığı anlamına gelmez, şanslısınız keyfini çıkarın. Steam yorumlarına ve forumdaki onlarca konuya bakarsanız sorunları görürsünüz.
Ben ne yapacağım peki?

Bana sanki siz biraz fazla büyütüyormuş gibime geliyor
Bildiğinizi yapın o zaman. Game Pass ile sorunsuz oynadığım oyun sürekli takılıyor Steam sürümünde. Ek olarak kontrolcü de düzgün çalışmıyor. Yüzlerce Steam yorumu ve açılan konular sizi inandırmaya yetmiyorsa zaten yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı