Forza Horizon 5 anlık takılıyor

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Başlıkta belirttiğim gibi oyunu oynarken nadiren de olsa arabayı sürerken araç hızı birden 0 oluyor ve duruyor. Saniyelik bir olay ama sinir bozucu çünkü bu bazen yarışlarda bazen de puan kasmaya çalışırken oluyor. Sizin de başınıza geliyor mu yoksa benimle alakalı bir sorun mu acaba?

Başlıkta belirttiğim gibi oyunu oynarken nadiren de olsa arabayı sürerken araç hızı birden 0 oluyor ve duruyor. Saniyelik bir olay ama sinir bozucu çünkü bu bazen yarışlarda bazen de puan kasmaya çalışırken oluyor. Sizin de başınıza geliyor mu yoksa benimle alakalı bir sorun mu acaba?
Sunucularla alakalı büyük ihtimalle. Oynarken birden sunucudan atma ya da değiştirme gibi bir şeyler oluyor. Herkeste olan bir problem. Horizon Tekli'de oynayın, şahsen ben daha hiç yaşamadım bu problemi tekli oynarken.

Son düzenleme:
Bende de böyle sorunlar oluyor ve 16GB ram var.

f5.png

Ben Horizon 4 oynarken HDD yüzünden takılma oluyordu belki ondan dolayıdır. Sisteminizi belirtirseniz daha iyi olur.

Bende de oluyor. Oyunun Game Pass sürümü şu an sorunlu diyorlar. Bunun konusunu açmıştım bu sabah. i3 10100F GTX 1650 2x8 RAM sistemle oynuyorum ayrıca oyun SSD'ye kurulu. Arkada hiçbir uygulama açık olmamasına rağmen oyun %90 işlemci kullanıyor ve sürekli donuyor. Güncelleme bekliyoruz. MSI Afterburner ile oyun sırasında işlemci kullanımına, bellek kullanımına ve sıcaklıklara bakın.

Hocam zaten tek kişilik mod ve 100Mb internet kullanıyorum.
Senin problemin çok büyük ihtimalle driver veya oyunun kendi problemi. İnternetle alakalı değil. İnternette birçok çözüm yolu önerilmiş onları deneyebilirsin belki birisi çalışır. Ama çözmezse güncelleme beklemekten başka bir çözümü yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı