Forza Horizon 5 araba hareket etmiyor

iReassess

Centipat
Daha fazla  
Xbox Series S cihazımda Forza Horizon 5'e girdim arabayı sürmek istediğimde ise hareket etmedi. RT
LT tuşları RB tuşu ve diğer tuşlara bastığımda herhangi bir hareket olmadı ana menüye dönmek için koldaki 3 çizgi olan butona bastım ancak tepki olmadı hiçbir tuş calışmıyordu, Xbox logosuna bastığımda ise ekteki ekran karşıladı çıktığımda ise Forza Horizon 5'in menüsüne ulaştım gezinebiliyorum problem yok, araç konumunu sıfırladım aynı, araç değiştirdim aynı araba hareket etmiyor. Bu durumu yaşayan varsa nasıl çözdü bir fikriniz var mı? Ekte görsel mevcut.

Dosya Ekleri

• IMG_20231213_165344.jpg
    IMG_20231213_165344.jpg
    589,3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20231213_165654.jpg
    IMG_20231213_165654.jpg
    302,9 KB · Görüntüleme: 43
Aynısı bende de oldu. Cihazım Xbox Series S. İlk önce ayarları falan sıfırladım sonra Xbox giriş menüsünden üstteki oyunlarım ve uygulamalarım bölümüne girdim. Forza Horizon'un üstüne geldim sağ alt köşede oyunu yönet diye bir simge var ona tıkladım. Orada Forza Horizon 5 var ya onun altında güncellemeler onun da altında kayıtlı veriler bölümü var ona tıkla. İlk önce profilin çıkıyor onu silme profilin altında ayrılmış alan var ya ona tıklayıp ayrılmış alanı temizleye bas. Kayıtlı oyun verilerin gitmiyor zaten ona tıkladıktan sonra yeniden oyuna gir düzelmiş olacak iyi oyunlar.

Aynısı bende de oldu. Cihazım Xbox Series S. İlk önce ayarları falan sıfırladım sonra Xbox giriş menüsünden üstteki oyunlarım ve uygulamalarım bölümüne girdim. Forza Horizon'un üstüne geldim sağ alt köşede oyunu yönet diye bir simge var ona tıkladım. Orada Forza Horizon 5 var ya onun altında güncellemeler onun da altında kayıtlı veriler bölümü var ona tıkla. İlk önce profilin çıkıyor onu silme profilin altında ayrılmış alan var ya ona tıklayıp ayrılmış alanı temizleye bas. Kayıtlı oyun verilerin gitmiyor zaten ona tıkladıktan sonra yeniden oyuna gir düzelmiş olacak iyi oyunlar.

Hocam konu 4-5 ay öncesi :D ve sorunu çözdüm. Yine de sağ olun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı