Forza Horizon 5 çok karmaşık geliyor

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım, yarış oyunu denince akla gelen ilk oyun olan Forza'yı daha önce satın almıştım indirimden premium. Fakat bir araç alıyorum örneğin Lambo. Arabayı seçiyorum fakat yarışlarda sürekli farklı arabalar veriyor. Sürüş mekaniği inanılmaz zor geldi. Ben arabamla Nitro'yla gaza basıp yarış yapmak istiyordum tıpkı NFS Most Wanted 2005'te olduğu gibi. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Öneriniz var mı? NFS Unbound nasıldır?

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım, yarış oyunu denince akla gelen ilk oyun olan Forza'yı daha önce satın almıştım indirimden premium. Fakat bir araç alıyorum örneğin lambo. Arabayı seçiyorum fakat yarışlarda sürekli farklı arabalar veriyor. Sürüş mekaniği inanılmaz zor geldi. Ben arabamla Nitro'yla gaza basıp yarış yapmak istiyordum tıpkı NFS Most Wanted 2005'te olduğu gibi. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Öneriniz var mı? NFS Unbound nasıldır?

Hocam zevk meselesi. Ben FH5'i seviyorum fakat unbound bana o zevki veremedi. Bir deneyin belki siz seversiniz.

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım, yarış oyunu denince akla gelen ilk oyun olan Forza'yı daha önce satın almıştım indirimden premium. Fakat bir araç alıyorum örneğin Lambo. Arabayı seçiyorum fakat yarışlarda sürekli farklı arabalar veriyor. Sürüş mekaniği inanılmaz zor geldi. Ben arabamla Nitro'yla gaza basıp yarış yapmak istiyordum tıpkı NFS Most Wanted 2005'te olduğu gibi. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Öneriniz var mı? NFS Unbound nasıldır?
Aslında NFS'lerden daha kolay bence araç mekaniği. NFS'lerde kaydırarak dönmek gerekiyor, bir yandan da trafik polis derken ortalık curcuna oluyordu :D Ama ben de NFS'leri daha çok seviyorum açıkçası. Unbound'u 4-5 saat oynadım ama sanırım Heat daha güzel, yine de oyunu biraz daha oynamakta fayda var.

Forza aman aman zor bir oyun değil ilk 2 saat deneyiminse onlar çok normal.Ben 5.saatimde ortalama olarak kavramıştım ama keyfine göre istediğin oyunu oyna yani buna biz karar veremeyiz

Yorumlar için sağ olun arkadaşlar. Sanırım Unbound'a yöneleceğim.

Hocam ben FH5'i oynaya oynaya çözdüm. Girdiğiniz yarışlarda farklı arabaları verdiğini söylemişsiniz. Yarışların gereksinimlerine baktığınızda hangi araç kategorisinden araç alabileceğinizi, maksimum yükseltmenin de (A, B, S, S2, X gibi) ne kadar olacağını gösteriyor. Siz de elinizde o araç varsa önerilen yükseltmeye göre yükseltip oyunda kullanabiliyorsunuz. Oyuna NFS tarafından bakarsanız çok karmaşık gelir ama yeni bir oyunmuş gibi bakarsanız direkt alışıyorsunuz.

Ben de ilk olarak FH4'ü oynadığımda hiçbir şey anlayamamıştım mesela.

Geri
Yukarı