Forza Horizon 5 için Xbox One S alınır mı?

Hocam ben de 940MX var düşük ayarda 40-50 FPS veriyor. Tabii ben 768p de oynuyorum sizin 1080p olabilir. Series S'e bütçe yetiyorsa onu alın bence.

Evet ben de öyle oynuyordum daha sonra değiştirdim FPS'i 30'a sabitleyip 1080p'de bazı ayarlar yüksekte deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu sadece diskten oynamak sizi kurtarmayabilir internet elbet gerekiyor bildiğim. Sizin sorununuz internet çok mu yavaş yoksa çok mu kopma yaşanıyor?

Yine internet gerektiğinin farkındayım şuan da FH4'te de kendi mobil internetimle yetinmekteyim. Sorun ise sözde altyapı olmamasından dolayı bize internet sağlayamamaları.

Son düzenleme:
Eğer internetiniz yok ise herhangi bir harici HDD alıp interneti olan bir arkadaşınızdan ya da Xbox olan internet Cafe'lerden istediğiniz kadar oyun yükleyebilirsiniz (eğer bir Xbox'ta oyun yükleyip onu harici HDD'ye atarsanız tüm Xbox'larda satın aldıysanız oynanabilir oluyor) eski nesil bir Xbox alacaksanız 2 yıl oyun gelecek biraz ya da biraz bütçeyi aşıp Xbox Series S almanız daha mantıklı olur size Xbox Series S ve harici bir HDD alıp başka bir Xbox'tan oyun yükleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer internetiniz yok ise herhangi bir harici HDD alıp interneti olan bir arkadaşınızdan ya da Xbox olan internet Cafe'lerden istediğiniz kadar oyun yükleyebilirsiniz (eğer bir Xbox'ta oyun yükleyip onu harici HDD'ye atarsanız tüm Xbox'larda satın aldıysanız oynanabilir oluyor) eski nesil bir Xbox alacaksanız 2 yıl oyun gelecek biraz ya da biraz bütçeyi aşıp Xbox Series S almanız daha mantıklı olur size Xbox Series S ve harici bir HDD alıp başka bir Xbox'tan oyun yükleyerek kullanabilirsiniz.
Tavsiye için teşekkürler. Bu hiç aklıma gelmemişti.

Mevcut laptopum 6. nesil i7 işlemcili GTX965m ekran kartı 16 GB RAM'e sahip fakat FH4'ü düşük ayarlarda 30 FPS sabit açabiliyor bu da bana yetmiyor. Bundan dolayı Xbox almayı düşünüyorum. Sizce bu zamanda alınır mı 2000'e bir tane buldum bütçem de 2000 zaten tabii FH5 için soruyorum.

Hangi sehir hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı