Forza Horizon 5 indirime girer mi?

xprepective

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mâlum Steam 20 Kasım 2023 tarihinde dolar kuruna geçiş yapacak ve oyun fiyatları artacak. Forza Horizon 5'i bu zamana kadar bekliyordum ama indirime girecek gibi gözükmüyor. Elimde Forza Horizon 4 var ve fazlasıyla oynadım. Yeni grafiklerinden dolayı Forza Horizon 5 almak istiyorum sizce 599TL fiyatına değer mi yoksa ne yapmalıyım? Game Pass almak mantıklı gelmiyor çünkü aylık 160TL ve 4 aylık ödeme sonrasında zaten oyunun fiyatı çıkıyor.

Bence girmez, ben de çok istedim, bekledim fakat her şey girdi bu oyun girmedi. Ben mecbur 600 veriyorum.

Arkadaşlar mâlum Steam 20 Kasım 2023 tarihinde dolar kuruna geçiş yapacak ve oyun fiyatları artacak. Forza Horizon 5'i bu zamana kadar bekliyordum ama indirime girecek gibi gözükmüyor. Elimde Forza Horizon 4 var ve fazlasıyla oynadım. Yeni grafiklerinden dolayı Forza Horizon 5 almak istiyorum sizce 599TL fiyatına değer mi yoksa ne yapmalıyım? Game Pass almak mantıklı gelmiyor çünkü aylık 160TL ve 4 aylık ödeme sonrasında zaten oyunun fiyatı çıkıyor.

Haklısınız almak daha mantıklı. 20 Kasım'dan sonra daha yüksek olacak cunku.

Çok ironik bir durum oluyor maalesef, keşke indirimlerden sonra geçilseydi dolara.
Belki hafta ortası fırsatı, hafta sonu fırsatı vs gibi kısa süreli etkinliklerde indirime girebilir, yoksa yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı