Forza Horizon 5 kaç GB?

elroNNd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Inno3D RTX 3060 12GB, Ryzen 5 5600, Asus PRIME B550M-A Wi-Fi II Anakart, Crucial Ballistix 2x8 GB 3200 MHz DDR4 Cl16 RAM, GameGaraj Aquarius Kasa, DarkFlash 650W +80 Bronze PSU.
Meslek
Öğrenci
Forza Horizon 5 şu anda kaç GB? 140 GB indiriyor ama umarım bu sıkıştırılmış hali değildir. Malum sadece 500 GB SSD'm olduğundan ve zar zor 180 GB yer açtığımdan en azından 1 aylığına Forza 5'i deneyimlemek istiyorum. Bu arada haberi olmayan varsa 1 aylık Game Pass şu anda 6 TL :D

Onur listesine girmeniz o kadar sürer. Girdikten sonraki etkinliklerin tamamını yapsanız genel olarak bir 30 saat kadar oyun süreniz var desem yalan olmaz. 🙂

Carx, Assetto Corsa gibi oyunlarda +100 saatim var çoğunlukla ama Forza 4'ü o kadar çok sevmemiştim çünkü mouse desteği yok. WASD ile de sarmıyor açıkçası :D
Umarım oynarım sıkılıyordum zaten oynayacak oyun yoktu bu Game Pass indirimi çok iyi oldu.

Bende Steam'de 168 GB yer kaplıyor.

Screenshot_9.png

@nrkn Steam'den aldıysan kütüphanede oyunun sayfasında sağ tarafta aşağı doğru indiğinde DLC'lerin gözükecek. Onun sağ altında DLC'lerimi yönet yazısı var. Ona tıkla, çıkan ekranda yer kaplayan sadece 2 DLC göreceksin. Diğerleri yer kaplamıyor.

1703363355273.png

@nrkn Steam'den aldıysan kütüphanede oyunun sayfasında sağ tarafta aşağı doğru indiğinde DLC'lerin gözükecek. Onun sağ altında DLC'lerimi yönet yazısı var. Ona tıkla, çıkan ekranda yer kaplayan sadece 2 DLC göreceksin. Diğerleri yer kaplamıyor.

Eki Görüntüle 2062912
teşekkür ederim 140 gb düştü

Geri
Yukarı