Forza Horizon 5 kaç GB?

elroNNd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Inno3D RTX 3060 12GB, Ryzen 5 5600, Asus PRIME B550M-A Wi-Fi II Anakart, Crucial Ballistix 2x8 GB 3200 MHz DDR4 Cl16 RAM, GameGaraj Aquarius Kasa, DarkFlash 650W +80 Bronze PSU.
Meslek
Öğrenci
Forza Horizon 5 şu anda kaç GB? 140 GB indiriyor ama umarım bu sıkıştırılmış hali değildir. Malum sadece 500 GB SSD'm olduğundan ve zar zor 180 GB yer açtığımdan en azından 1 aylığına Forza 5'i deneyimlemek istiyorum. Bu arada haberi olmayan varsa 1 aylık Game Pass şu anda 6 TL :D

Forza Horizon 5 şu anda kaç GB? 140 GB indiriyor ama umarım bu sıkıştırılmış hali değildir. Malum sadece 500 GB SSD'm olduğundan ve zar zor 180 GB yer açtığımdan en azından 1 aylığına Forza 5'i deneyimlemek istiyorum. Bu arada haberi olmayan varsa 1 aylık Game Pass şu anda 6 TL :D

En az 110 GB depolama alanı gerekli.

Hocam link atabilir misiniz?

Hocam link atabilir misiniz?

Hocam önceden Game Pass almayanlar için geçerli. Microsoft Store üzerinden alabiliyorsunuz fakat nedense bende hangi kredi kartımı denersem deneyeyim kart bilgileri yanlış diyor.

Yanlış hatırlamıyorsam bende şu an 145GB veya 165GB olması lazım.

İyi o zaman en azından biraz keyfini alayım da silerim :D zaten Forza 4 hemen sıkmıştı bundan da 10 saat keyif alır sıkılırım muhtemelen.

3 ay önce falan 126Gb indirmiştim.

İyi o zaman en azından biraz keyfini alayım da silerim :D zaten Forza 4 hemen sıkmıştı bundan da 10 saat keyif alır sıkılırım muhtemelen.
Onur listesine girmeniz o kadar sürer. Girdikten sonraki etkinliklerin tamamını yapsanız genel olarak bir 30 saat kadar oyun süreniz var desem yalan olmaz. 🙂

Geri
Yukarı