Forza Horizon 5 oynarken i7 10750H 100 dereceyi gördü

@musabemiroztop TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop yükleyin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından fıvr ve tpl sekmelerinin ekran görüntüsünü atın.

Kusura bakma internetim yoktu.
@musabemiroztop TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop yükleyin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından FIVR ve TPL sekmelerinin ekran görüntüsünü atın.
Adsız.png

Adsız1.png

İyi yanmamış donanımsal olarak termal macunu yenile bir de soğutucu kullan laptopun altı havada kalsın hava akışı sağlansın. Yazılımsal olarak arkadaşlar yardımcı olmuşlar zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi yanmamış donanımsal olarak termal macunu yenile bir de soğutucu kullan laptopun altı havada kalsın hava akışı sağlansın. Yazılımsal olarak arkadaşlar yardımcı olmuşlar zaten.

Termal macun yeni yenilendi servise gönderdim acaba yenilemeyi falan mı unuttular diyeceğim de öyle bir şey olması mümkün değil bence.

Macun homojen dağılmamış. Yanlış sürülme mevcut. Bir çekirdek maksimum 91 görmüşken diğeri 60'larda. Mümkün değil. Termal macun yenileyin başka çaresi yok çünkü macun zaten sürülememiş. Bizim yapacağımız işlemin bir önemi kalmayacak macun düzgün değilse.

Anladım çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı