Forza Horizon 5 oynarken yetersiz bellek uyarısı

ihsan_

Hectopat
RAM
16
8+8 16 GB RAM'im var. Forza Horizon 5 oynarken bellek uyarısı veriyor. Görev yöneticisine girdim 9400 kullanıyor. Ama RAM'im 16 GB nasıl iş anlamadım. Arkada açık bir şey yok. Buyurun SS'i.
Screenshot_3.png

Screenshot_1.png

8+8 16 GB RAM'im var. Forza Horizon 5 oynarken bellek uyarısı veriyor. Görev yöneticisine girdim 9400 kullanıyor. Ama RAM'im 16 GB nasıl iş anlamadım. Arkada açık bir şey yok. Buyurun SS'i.Eki Görüntüle 1896680

Eki Görüntüle 1896682
Bana da aynı uyarı geldi, oynamaya devam ettim hiçbir sıkıntı çıkmadı. Nedenini anlamış değilim hala. Oyunu 2. açışımdan bir süre sonra çıkmıştı bir daha da çıkmadı.

Bana da aynı uyarı geldi, oynamaya devam ettim hiçbir sıkıntı çıkmadı. Nedenini anlamış değilim hala. Oyunu 2. açışımdan bir süre sonra çıkmıştı bir daha da çıkmadı.
Oyun deli gibi kaynak kullanabiliyor da o yüzden. Optimizesi güzel aslında bu yönden kullandırıyor daha da istiyor :)

Ekran kartınızın VRAM'i düşükse normaldir. Ayarları düşürmeyi deneyin.

VRAM yani GPU'nun dahili belleğinden bahsediyordur muhtemelen, arkadaşlar bir sorun olmayacağını yazmış eğer sorun olursa veya uyarı devam ederse grafikleri biraz düşürmeyi deneyebilirsin.

Ekran kartımın VRAM'i 12 GB.

Ekran kartınızın VRAM'i düşükse normaldir. Ayarları düşürmeyi deneyin.

12 GB yeterli değil mi?

Hala bir çözüm bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı