Forza Horizon 5 PC için 5000 TL direksiyon önerisi

Diego s21

Picopat
Daha fazla  
Forza Horizon 5 Premium Edition Steam PC için direksiyon seti almayı düşünüyorum, kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün var mıdır? Bütçe 5.000 TL. Direksiyon yani PC'ye uyumlu mu kullanışlı mı? Ürün önerisi.

Forza Horizon 5 premium Edition Steam PC için direksiyon seti almayı düşünüyorum, kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün var mıdır? Bütçe 5.000 TL. Direksiyon yani PC'ye uyumlu mu kullanışlı mı? Ürün önerisi.

Bu bütçede alabileceğin en iyi set DFGT, Rampage ürünlerine bulaşayım deme sakın. Bütçeni 1-2K arttırırsan G27 alabilirsin.

Sadece Forza için direksiyon seti almayın. Forza oyunları direksiyon setiyle düzgün oynanmıyor pek, gamepad ve klavye için optimize fizik motoru. Ancak alacaksanız da Rampage vs. almayın. Logitech G27, DFGT veya Thrustmaster T150 gibi setler bulabilirseniz alabilirsiniz.

Sadece Forza için direksiyon seti almayın. Forza oyunları direksiyon setiyle düzgün oynanmıyor pek, gamepad ve klavye için optimize fizik motoru. Ancak alacaksanız da Rampage vs. almayın. Logitech G27, DFGT veya Thrustmaster T150 gibi setler bulabilirseniz alabilirsiniz.

Aynen katılıyorum Forza tarzı oyunlarda bayağı zor oluyor ama ETS Assetto Corsa tarzı oyunlarda iyi oluyor.

Geri
Yukarı