Forza Horizon 5 Premium Edition alınır mı?

Taner Cansever

Centipat
Daha fazla  
Merhaba FH5 almayı düşünüyorum fakat premium Edition'da VIP üyelik var mı tam anlayamadım. Xbox'ta var gözüküyor fakat fiyatı 879 TL Steam'de ise bu daha düşük premium Edition almaya değer mi?

Dosya Ekleri

• agdaga.png
    agdaga.png
    133,7 KB · Görüntüleme: 129
Bence Forza Horizon için Standard dışı sürümlerin hepsi gereksiz. Sonuçta araba alıp süreceksin, ister para hilesi yaparak ister yapmayarak. Avantajı şu olur, sana araba-para verir ve kitli olan hot wheels ve rally adventure kısmını (gereksiz bence) açar. Tabii, paran varsa ve ben bu oyunu kasarım diyorsan al.

Merhaba FH5 almayı düşünüyorum fakat premium Edition'da VIP üyelik var mı tam anlayamadım. Xbox'ta var gözüküyor fakat fiyatı 879 TL Steam'de ise bu daha düşük premium Edition almaya değer mi?

Hocam size önerim Xbox Game Pass'den 1 ay 30 TL ödeyip oynamanız başka oyunlarda mevcut.

Bana kalırsa direkt 300 TL'ye bu oyun alınmaz. Ülkemizde büyük sorunlar mevcut fakat araba sürüp yarış yapmak dışında bir amacı olmayan bir oyuna bu para verilmez. Onlinesi belki sarar fakat FH4'de gayet yeterli diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı