Forza Horizon 5 - Standard Edition alınır mı?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim gibi Forza Horizon 5 - standard Edition alınır mı? Bu oyuna zam gelir korkusu ile standart sürüm almayı planlıyorum sizce almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadara alacağına bağlı. Mesela bende Xbox Game Pass üyeliğim var. Aylık 35 TL civarı. İşinde 400 - 500 tane oyun var. Onlardan istediğin zaman istediğini yükleyebilirsin.

Bence forza horizon 4 harita olarak cok cok daha onde. Cunku 5 in haritasi bos col ve surmek bana zevk vermiyor. 4te ise sehir ve doga ortami var. Ikisinide oynadim ve cok fark edilen bir mekanik farki yok.

Ne kadara alacağına bağlı. Mesela bende Xbox Game Pass üyeliğim var. Aylık 35 TL civarı. İşinde 400 - 500 tane oyun var. Onlardan istediğin zaman istediğini yükleyebilirsin.

Şu an 300 TL oyunun bende kalmasını daha çok tercih ediyorum ancak karasız kaldım alsammı acaba diye çünkü zam geliyor oyunlara bu oyuna gelir diye almak istiyorum.

Microsoft oyunlara zam gelme ihtimali diğer firmaların oyunlara göre daha düşük. Tabii yine de zam gelebileceği ihtimalini yok saymak doğru olmaz ama Microsoft ülkemizde yerel fiyatlandırma yaptığı için bence şuanlık endişelenmenize gerek yok.

Microsoft oyunlara zam gelme ihtimali diğer firmaların oyunlara göre daha düşük. Tabii yine de zam gelebileceği ihtimalini yok saymak doğru olmaz ama Microsoft ülkemizde yerel fiyatlandırma yaptığı için bence şuanlık endişelenmenize gerek yok.
Bethesda oyunlarına deli gibi zam geldi. Bethesda artık Microsoft'un. Zamları yapan da Microsoft oluyor. Microsoft Xbox geliştiricisine ait oyunlarına da zam geleceğini düşünüyorum.

Bethesda oyunlarına deli gibi zam geldi. Bethesda artık Microsoft'un. Zamları yapan da Microsoft oluyor. Microsoft Xbox geliştiricisine ait oyunlarına da zam geleceğini düşünüyorum.

Evet bende oyle düşünüyorum zam gelir diye ancak bu akşam saat 20:00 bekleyeceğim belki indirime girer Forza oyunu.

Bence forza horizon 4 harita olarak cok cok daha onde. Cunku 5 in haritasi bos col ve surmek bana zevk vermiyor. 4te ise sehir ve doga ortami var. Ikisinide oynadim ve cok fark edilen bir mekanik farki yok.
Tam tersi bana 5 daha zevkli geldi. Hen 5 de sadece çöl yok. Çöl, otoban, şehir içi, orman, dağ, kar hemen hemen her şey var. Hatta mevsimlere göre bazı yerler şu altında kalırken yaz mevsimi olunca kuruyor. 4 ün sevmediğim yanlarından biri ise trafik soldan akıyor. Yani bizimkinin tersine. Bu beni çok gıcık ediyor.

Tam tersi bana 5 daha zevkli geldi. Hen 5 de sadece çöl yok. Çöl, otoban, şehir içi, orman, dağ, kar hemen hemen her şey var. Hatta mevsimlere göre bazı yerler şu altında kalırken yaz mevsimi olunca kuruyor. 4'ün sevmediğim yanlarından biri ise trafik soldan akıyor. Yani bizimkinin tersine. Bu beni çok gıcık ediyor.

Bugün belki indirim girer diye saat 20 kadar bekleyeceğim umarım zam yemez ise standart sürümü alacağım bugün.

Tam tersi bana 5 daha zevkli geldi. Hen 5 de sadece çöl yok. Çöl, otoban, şehir içi, orman, dağ, kar hemen hemen her şey var. Hatta mevsimlere göre bazı yerler şu altında kalırken yaz mevsimi olunca kuruyor. 4 ün sevmediğim yanlarından biri ise trafik soldan akıyor. Yani bizimkinin tersine. Bu beni çok gıcık ediyor.
Bende trafik normaldi onun ayari var sanirim birde forza 5 te col temasi cok agir basiyor ben onu sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı