Forza Horizon 5 Standart Edition alınır mı?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bende Forza Horizon 4 Ultimate Edition var Steam'da 5'i ise bir kere Game Pass'te denemiştim hoşuma gitmişti, indirime girince standart Edition 299,50 olmuş en son %20 indirimli Steam bakiyesi ile 239 TL %25 indirimli ile 224 TL oluyor bu fiyata alınır mı? İndirime girince alacağım. Ultimate veya Deluxe daha iyi tabii ama bütçem buna yetiyor, çok eksiklik olur mu standart alırsam?

4 varken 5'e çok gerek yok. Ama 224 TL'ye alınabilir. Ne olsa 224 TL 7€ falan.

Kesinlikle alinir. Premium Edition'a gelince kendimden örnek vereyim ben oyunu aldığımda yavaş yavaş gelişmesi sevdiğimden ve böyle şeyler oyunda bir nevi hile açmış gibi hissettirdiğinden dolayı normal sürümünü almıştım ama şu anda indirime girince Premium eklenti yığınını almak istiyorum çünkü normal kullanıcıların erisemedigi birçok efsane araba ve Hot Wheels, ralli macerası gibi güzel yarış etkinliklerine de katilabiliyorsunuz. Ben oyunu normal sürümüyle 170 saat sıkılmadan oynadim ama şu siralar yapacak bir şey bulamadığından dolayi premium eklenti yığınını indirimde 520 TL civarina almayi düşünüyorum. Yani demem o ki dediğin gibi eğer gerçekten bu türden oyunları seviyorsanız almışken üzerine biraz daha para koyup premium paketini alın. Yoksa benim gibi normal sürümden sıkıldığınız zaman üzerine yüksek miktarda para koyarak premium'a çeviriyorsunuz. Böyle bir kerizlik yapmaktansa en baştan daha uygun fiyata premium sürümünü almak çok daha mantıklı :D

Geri
Yukarı