Forza Horizon 5'te araba hilesi ban sebebi mi?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Bayağıdır Forza Horizon 5 oynuyorum fakat hala 55 arabam var ve arabalar çok tatmin etmiyor. Bugatti divo sürmekten sıkıldım. Acaba araba hilesi filan yapsam ne olur? Oyunda 2 milyon cr var fakat harcayamıyorum bile. Araba almak istediğim zaman başka bir abonelik aldırmaya çalışıyor.

Bayağıdır Forza Horizon 5 oynuyorum fakat hala 55 arabam var ve arabalar çok tatmin etmiyor. Bugatti divo sürmekten sıkıldım. Acaba araba hilesi filan yapsam ne olur? Oyunda 2 milyon cr var fakat harcayamıyorum bile. Araba almak istediğim zaman başka bir abonelik aldırmaya çalışıyor.

Tespit ederlerse yiyebilirsin.

Hile yaptığın için online sunuculardan ban yersin. Paranı arttırmak için ucuza araba alıp pahalıya satabilirsin. Ben 5 milyona aldığım bir arabayı 20 milyona satmıştım. Voleyi vurdum oyunda 300'e yakın arabam var şu an.

Online kısmına bir etki etmeyecekse hile sorun teşkil eder mi, haritada sadece araba süreceğim.

Hile yaptığın için Online sunuculardan ban yersin. Paranı arttırmak için ucuza araba alıp pahalıya satabilirsin. Ben 5 milyona aldığım bir arabayı 20 milyona satmıştım. Voleyi vurdum oyunda 300'e yakın arabam var şu an.

Hocam araba alıp satmak için benden abonelik almamı istiyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba? Game Pass üzerinden oynuyorum oyunu.

FH4'te araba hilesi, FH5'te de çark hilesi yapmıştım ve ban yememiştim, ama baya önceydi. Oyunun saçma sapan görevleriyle para kasmaktan çok sıkıldığım için istediğim arabaları sürmek için yapmıştım. Desteklemiyorum, ama şansa bağlı biraz. Elbette ban sebebi.

Forza Horizon 4'te hiç hile yapmamama rağmen baya bir arabam vardı. FH5'te aynı oyunun haritası değiştirilmiş versiyonu olunca iplemedim çark hilesi yaptım. Hileyi güncellememişler, artık çalışmıyor ama 20K çark ekledim. Arabaların %90'ını topladım sayılır hala 17K çark var.
Arkadaşım fazla ileri gidip 3000 level olmuştu ama ban yemedi. Ban yiyip yememe konusu karışık bu riski alıp yapmak sana kalmış. Ben oyunlar arası fark olmayınca sinirlenip açmıştım.

Forza Horizon 4'te hiç hile yapmamama rağmen baya bir arabam vardı. FH5'te aynı oyunun haritası değiştirilmiş versiyonu olunca iplemedim çark hilesi yaptım. Hileyi güncellememişler, artık çalışmıyor ama 20K çark ekledim. Arabaların %90'ını topladım sayılır hala 17K çark var.
Arkadaşım fazla ileri gidip 3000 level olmuştu ama ban yemedi. Ban yiyip yememe konusu karışık bu riski alıp yapmak sana kalmış. Ben oyunlar arası fark olmayınca sinirlenip açmıştım.
Merhaba konunun üstünden biraz zaman geçmiş nasıl yaptınız bu çark hilesini

Yeni konular

Geri
Yukarı