Çözüldü Forza Horizon 5'te arabanın ön tarafı bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

felina7

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Ekte görmüş olduğunuz gibi aracın yanları net. Ancak ileri taraflar aşırı bulanık ve çok canımı sıkıyor. İnternette çözümü aradım birkaç öneriyi yaptım düzelmedi. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı?
Oyun ayarları: Ultra hareket bulanıklığı kapalı.

resim_2023-09-01_223510105.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görsele bakıldığında dokular, doku süzme ve kenar yumuşatma MSAA kapalı gibi. Ultra olduğunu sanmıyorum oyun resmen çamur gibi gözüküyor. Ekran kartı panelinde, genel ayarlarda bir değişiklik yaptıysanız varsayılana alın. NVIDIA Experience kullanıyorsanız ve oyun optimizasyonunu açıksa devre dışı bırakın.
Görsele bakıldığında dokular, doku süzme ve kenar yumuşatma MSAA kapalı gibi. Ultra olduğunu sanmıyorum oyun resmen çamur gibi gözüküyor. Ekran kartı panelinde, genel ayarlarda bir değişiklik yaptıysanız varsayılana alın. NVIDIA Experience kullanıyorsanız ve oyun optimizasyonunu açıksa devre dışı bırakın.

Çözüm
İkisini de denedim hangisiydi sorun bilmiyorum aynı sorun olan arkadaşlar bunu yapsın. Gözüm gönlüm açıldı. :D
resim_2023-09-01_230042275.png

Yeni konular

Geri
Yukarı