Forza Hroizon 4 Online'a bağlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Birkaç ay önce Forza Horizon 4'e girdiğimde sunuculara girmiyordu, sunucuların kapatıldığı söylendi ancak geçenlerde arkadaşım tekrar yuna girdiğinde Online'a girebildiğini söyledi ve bende oyunu tekrar indirdim. İndirdikten sonra sunuculara yine bağlanamadım ve yine mi kapandı diye araştırma yaparken milletin sunucularda rahat rahat oynayabildiğini gördüm. Aldığım hata mesajı şöyle;

1691918721256.png

Windows 11 Pro 22H2 kullanıyorum.

Ayarlar Xbox ayarları Xbox sunucusu gibi bir şey olması onu reconnect etmeniz lazım bende de vardı onu yaptım geçti.
bu bahsettiğin ayarlara xbox uygulaması içinden mi girmem lazım? Arama çubuğuna xbox yazdıktan sonra açılan program gamepass için kullandığımız program, bir yanlışım yok değil mi?
Eğer Xbox hesabını hatırlıyorsan Windows Xbox hesabına çık gir yap şifresini falan değiştir düzeliyor böyle çözmüştüm ben sorunu.
1691919854907.png

aldığım hata teredo ile alakalı

Bu bahsettiğin ayarlara Xbox uygulaması içinden mi girmem lazım? Arama çubuğuna Xbox yazdıktan sonra açılan program Game Pass için kullandığımız program, bir yanlışım yok değil mi?

Eki Görüntüle 1900850
Aldığım hata teredo ile alakalı.

PC ayarlar uygulaması.

PC ayarlar uygulaması.

Windows 11 kullanıyorum ve Windows 11'in ayarlar uygulamasına pek hakim değilim, sistem sekmesindeki görüntü bu:

1691920100975.png

Ayarlarda Xbox ile alakalı arama yaptığımda ise.

1691920126212.png

Zamanında böyle bir konu açılmış, buradaki yönergeleri takip edince sorun düzeldi.

1691920366732.png

Sorun çözülür diye düşündüm Teredo hatasını çözdüm fakat hala online sunucularına bağlanamıyorum aynı hatayı veriyor. Çözdüm sanmıştım fakat sorun çözülmemiş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı