Fotoğraf makinesi webcam olarak kullanılabilir mi?

Muhteremf

Centipat
Merhabalar Nikon Coolpix P500 model bir kameram var bunu masaüstü bilgisayarımda webcam olarak kullanmak istiyorum. Böyle bir şey münkün mü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Güncel

Son düzenleme:
Kardeş dalgamı geçiyorsun? Bu biraz komik bir konu olmuş. Bu şey gibi olmuş köpeğe kedi maması vermek gibi. Webcamlar satılıyor ucuza orta fiyata al birini ugraşma onlarla.

Son düzenleyen: Moderatör:
SparkoCam programı ile yapılabilir. Bu linkten nasıl yapılacağını anlatan rehbere ulaşabilirsin. Her kamerada geçerli bir yöntem mi, gecikme oluyor mu bilmiyorum.
Kardeş dalgamı geçiyorsun? Bu biraz komik bir konu olmuş. Bu şey gibi olmuş köpeğe kedi maması vermek gibi. Webcamlar satılıyor ucuza orta fiyata al birini ugraşma onlarla.
Bence sen dalga geçiyorsun. Bilgi sahibi olmadığınız konuda fikir sahibi olmayın. Elinde bir kamera varken neden boşuna webcam alıp para harcasın?

Son düzenleyen: Moderatör:
SparkoCam programı ile yapılabilir. Bu linkten nasıl yapılacağını anlatan rehbere ulaşabilirsin. Her kamerada geçerli bir yöntem mi, gecikme oluyor mu bilmiyorum.
Bence sen dalga geçiyorsun. Bilgi sahibi olmadığınız konuda fikir sahibi olmayın. Elinde bir kamera varken neden boşuna webcam alıp para harcasın?
Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için ve arkadaşa benim yerime cevap verdiğiniz için.
olmadı hiçbir türlü o program görmüyor cihazı dslr olması gerek sanırım benim kamera modeli Nikon Coolpix P500 Bilgisayara bağlayınca sadece sd kart ı görüyor bunu yapmanın bir yolu yokmudur ?
Yardım edebilecek birisi varmı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı