Fotoğraflarınızı Düzenlemek İstiyorum

276324

Hectopat
Makaleler
1
Mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarının çoğuna hakim sayılırım. Hatta bir örnek sunmak için de odamda biraz önce çektiğim fotoğrafı düzenledim ve öncesi-sonrası olarak gif haline getirdim. Fotoğraf düzenlemeleri ile kazanç sağlamak istiyorum işin açığı. Bu gibi düzenlemelerle kazanç sağlayabilir miyim? İlk olarak 5 kişinin falan fotoğrafını referans amaçlı ücretsiz düzenlemeyi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Referans Fotoğraf #1

Beni nereye götürebilirsin hocam? :D

Eki Görüntüle 1059514

Fotoğraf HD: ob2dvdc.jpg
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Benim profil fotoğraf oluyorsa yapabilirsin. 😀

43475259_914945828629876_1201256047983325130_n.jpg

Sanırım konu sahibi bombayı atmış ve gitmiş. :)

Daha beş kişi olmamış, benim profil fotoğrafını da yap bari :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemek yemeye gitmiştim. Telefondan da giriş yapamadım. Öncelikle şuna açıklık getireyim; istediğiniz fotoğraflarda yüz olması lazım. Kullandığım yapay zekalar yüz algılayan ve buna göre düzenleme yapan programlar. Yani anime ya da diğer karakterler olmaz. İnsan olarak görünmesi gerekli. Söz verdiğim gibi düzenlemeleri yapacağım. Fakat referans olarak paylaşmak kaydıyla.

Eki Görüntüle 1059514
Hocam kısıtlanmayı seven birisi değilim. Kendi yorumumu katarak fotoğrafını düzenlerim.

Eki Görüntüle 1059514

Sanırım konu sahibi bombayı atmış ve gitmiş. :)

Daha beş kişi olmamış, benim profil fotoğrafını da yap bari :)
Fotoğrafınızı HD olarak yollayabilirseniz yaparım.
Son kişi benim galiba :D
Fotoğrafınızı gönderin.
Benim profil fotoğraf oluyorsa yapabilirsin. 😀
Bana yüz olan herhangi bir fotoğraf gönderin, hemen yapayım.

Yemek yemeye gitmiştim. Telefondan da giriş yapamadım. Öncelikle şuna açıklık getireyim; istediğiniz fotoğraflarda yüz olması lazım. Kullandığım yapay zekalar yüz algılayan ve buna göre düzenleme yapan programlar. Yani anime ya da diğer karakterler olmaz. İnsan olarak görünmesi gerekli. Söz verdiğim gibi düzenlemeleri yapacağım. Fakat referans olarak paylaşmak kaydıyla.

Hocam kısıtlanmayı seven birisi değilim. Kendi yorumumu katarak fotoğrafını düzenlerim.

Fotoğrafınızı HD olarak yollayabilirseniz yaparım.

Fotoğrafınızı gönderin.

Bana yüz olan herhangi bir fotoğraf gönderin, hemen yapayım.

Dosya Ekleri

• 13fd0d6b6741adf95a0a49608b016a490bc70979_full.jpg
    13fd0d6b6741adf95a0a49608b016a490bc70979_full.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 73

Yeni konular

Geri
Yukarı