Foxconn G31MV(-K) BIOS Güncellemesi

Biosun güncel olduna eminim. Ama yapacak bir şey yok, neyse yinede teşekkür ederim.

Sizce biosu sıfırlayıp tekrar denesem olurmu çünkü ram biosu güncellerken 2 gb idi, şimdi 4 gb yaptım.

Yada Windows 8.1 64 bit e geçsem düzelirmi? Yardım edebileceğinizi umuyorum yoksa yeni konu açabilirim.

Yapacak birşey yok dediğin için birşey yazmadım. Birşey olmadığına inanıyorsan daha ne yazmamı bekliyordunuz?

BIOS güncellemek herşeyi çözmez, konuda geçen yazıları düzgün okursanız nedenini görebilirdiniz. Ekran kartı kullanmıyorsanız ekran kartı alıp takın. BIOS default yapman gerektiğini bildirmiştim onu da yapmadığın için hala sorunla uğraşıyorsunuz.

Benim Foxconn G31MV-K model anakartım var. İşlemcimi değiştirmek için BIOS güncellemesi yapmam gerekiyor fakat bu konu hakkında hiç bilgim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dostum BIOS update için gereken sürümü felan biliyorum ancak izlenecek adımları bilmiyorum. BIOS'a girdiğimde internetteki bios güncelleme menüleri gibi easy flash start butonuna basıp başlatamıyorum çünkü öyle bir buton yok BIOS'ta. Foxconn Live Update diye bir program var ondan yapılıyor galiba ancak nasıl işte onu bulmaya uğraşıyorum ama yok bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı