Foxconn G31MXP Sistem için Ekran kartı tavsiyesi

REOAz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar elimde Foxconn G31MXP model bir anakart var.(Pentium Dual core)

Mevcut ekran kartım HD4350.DDR2 2GB.CPU-Z programından Ram frekansını 399.0 olarak alıyorum sanırım 533 mhz. Oynadığım tek oyun league of legends. ultra gibi bir takıntım yok hatta ultra ayarlara alışık olmadığımdan belki gözümü çok yoruyor. Yeni bir dizüstü bilgisayar aldığım için yaklaşık 4 ay sonra güzel bir sistem toplayacağım ama o zamana kadar bu bilgisayar ile idare edebileceğimi sanmıyorum. +2 gb ram almayı da düşünüyorum çünkü günlük işlemlerde bile felaket. Youtube'dan şarkı dinlerken oyun oynayamıyorum malesef. Önerebileceğiniz 200 lira civarında sistemle uyumlu bir ekran kartı var mı? Teşekkür ederim.

:) Edit : Low ayarlarda bu sistemle league of legends 45-70 arası fps alıyorum.
Edit 2 : 300 W güç kaynağım yetmez sanırım. Güç kaynağı da önerebilirsiniz.

Kardeşimin bilgisayarına çok yakın neredeyse aynı sistemin var. Kendisi Powercolor Hd 6570 almıştı 1 ay önce. Lol'de low ayarlarda 110-150 fps alıyor. Ama ben sana R7 240 veya 250 öneririm performansları çok daha iyidir.

Yorumlarınıza çok teşekkür ederim.Yeni bir sistem yapsamda evde sürekli oyun oynayan 3 kişiyiz bu sisteme 500 tl civari bir para harcasam değer mi yoksa düşük bütçeli 0'dan bir sistem toplamamı mı önerirsiniz? R7 250 fiyat olarak nokta atışı benim için aklımdada o vardı zaten.

Edit:Hangi frekanslı ram sistemim için uygundur acaba DD3 desteği var sanırım.
Edit2: AMD Radeon HD 7730 vs AMD Radeon R7 250 - Ekran Kartları Özellikleri Karşılaştırma şöyle bir şey buldum HD 7730'un r7 250'den daha iyi olduğunu söylüyor.

@Hasan Kılıç Çok teşekkür ederim.1 tane daha 2 gb ram + HD 7730 performansı yeterince arttırır umarım.Önerebileceğiniz başka bir bileşen varmı 500 tl civari update yapabilirim sisteme.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı