Foxconn G31MXP Sistem için Ekran kartı tavsiyesi

Selam , pentium dual core e6500 2.9 ghz olmasi gerek suan tabletten yaziyorum.Siparisi vermedim biraz daha fikir alsam iyi olacak sanirim.

Bahsettiginiz oyunu oynamak için ortalamanın altında olan bilgisayarlar bile yeterli yazılımsal olabilir mi acaba ?

Bahsettiginiz oyunu oynamak için ortalamanın altında olan bilgisayarlar bile yeterli yazılımsal olabilir mi acaba ?

Selam , ben sistemimi çok eski teknoloji olarak görüyorum yanılıyor muyum?yani sanki şuan win 8 varken 2000 kullanıyor gözüyle bakıyorum. Problem oyun oynatmam değil.Şuanki sistemimle düşük efektli yerlerde 70 minimum 40 fps alıyorum. Amacım çok yeni olmasasada ekstra bir kaç oyun açabilmek. Sistemimde takılmalar oluyor ve ne zaman oyun oynasam bellek kullanımı %99 olarak gözüküyor. Onun içinde bir ram istiyorum bu sisteme SSD biraz ölü yatırım gibi. Ayrıca yine orta seviye bir işlemci takmamı tavsiye edermisiniz? Alacağım ekran kartı 200 tl civari ben 500 tl'ye kadar harcama yapabilirim.

Anakartım çok rezil bir marka ve model olduğu için hangi parçaları alacağımda kararsızım sadece.

Eski sistemim yine sizinkine yakın bir sistemdi inanın eğer arıza çıkarmasaydı sistemimi bir kaç yılda yenilemezdim.Eski teknoloji olay konusunda haklısınız.Bende bir LOL oyuncusuyum ve sizin ayarınızda bir sistemde yıllarca oynadım. Son updateler yıprattmıştı evet fakat yinede her şey yolundaydı. (FPS kaybı olmasına rağmen stabildi.) . Size önerim şudur : SSD kesinlikle yanlış bir tercih olur haklısınız. Ram takviyesi ve ekran kartında bütceyi cok aşmadan yapılabilecek desteklemeler. Ayrıntılarıyla konuşmak için isterseniz skypetan devam edebiliriz. Hem kümenizide merak ettim :). Skype iletişimi için mete.pak. İyi forumlar.

Eski sistemim yine sizinkine yakın bir sistemdi inanın eğer arıza çıkarmasaydı sistemimi bir kaç yılda yenilemezdim.Eski teknoloji olay konusunda haklısınız.Bende bir LOL oyuncusuyum ve sizin ayarınızda bir sistemde yıllarca oynadım. Son updateler yıprattmıştı evet fakat yinede her şey yolundaydı. (FPS kaybı olmasına rağmen stabildi.) . Size önerim şudur : SSD kesinlikle yanlış bir tercih olur haklısınız. Ram takviyesi ve ekran kartında bütceyi cok aşmadan yapılabilecek desteklemeler. Ayrıntılarıyla konuşmak için isterseniz skypetan devam edebiliriz. Hem kümenizide merak ettim :). Skype iletişimi için mete.pak. İyi forumlar.

Selam hocam ekledim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı