Foxconn G41MXE anakart ekran kartı önerisi

ZerefDK

Hectopat
Daha fazla  
Foxconn G41MXE marka ekran kartım var.
işlemcim Intel(R) CORE(TM)2 Quad CPU Q8400 @2.66GHZ 2.67 GHZ
(RAM): 3,00GB
32 Bit
200 TL bütçeye alabileceğim en iyi ekran kartı nedir ?

AMD Radeon R7 240 (2 GB)

Ama bir önerim daha var, ilerde RAM'ini en az 1 GB daha artır ve işletim sistemini 64-bit'e güncelle bence :)

Ceza almısım türkçe kullanımından dolayı bilmiyodum.Herneyse ben bunu almak istiyorum herhangi bir sıkıntı çıkarmaz değilmi ayrıca hepsiburadandan alınca kapıda ödememi yapıyoruz yoksa kargodanmı

Sizin sisteminizle gayet uyumlu bir kart. Sisteminize doğru şekilde takıp, doğru sürücüleri kurarsanız sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Hepsiburada'da 100 TL üzeri ürünlerde kapıda ödeme yapılabiliyor ve bu üründe kargo ücreti yok. :)

AMD Radeon R7 240 (2 GB)

Ama bir önerim daha var, ilerde RAM'ini en az 1 GB daha artır ve işletim sistemini 64-bit'e güncelle bence :)
Sizin sisteminizle gayet uyumlu bir kart. Sisteminize doğru şekilde takıp, doğru sürücüleri kurarsanız sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Hepsiburada'da 100 TL üzeri ürünlerde kapıda ödeme yapılabiliyor ve bu üründe kargo ücreti yok. :)
şimdi ben kasadan ilk defa parça değiştiricem güvenemiyorum çünkü elimde kalmasını istemem :) çok teşekkür ederim bankayla uğrasmıcam 7.5 verip kapıda ödeme yapmayı planlıyorum

Sapphire Amd Radeon R7 240 Boost Lite 2GB 128Bit DDR3 (DX12) Fiyatı almayı planlıyorum sence omu daha iyi ve uyumlu olur

Technopat rehber videolarına bakarak kartınızı doğru şekilde takabilirsiniz.
Edit: İkisi de aynı kart ama Sinerji'nin ödeme sistemi hakkında bilgim yok.

Technopat rehber videolarına bakarak kartınızı doğru şekilde takabilirsiniz.
Edit: İkisi de aynı kart ama Sinerji'nin ödeme sistemi hakkında bilgim yok.

senin dediğini sipariş ediyorum inşallah bi sıkıntı çıkmaz uyumlulukda filan babam eve almaz yoksa :) :) :D teşekkürler tekrardan ilgilendiğiniz için technopati keşfetmiş oldum bukadar hızlı cevap bulucağımı beklemiyordum

hadi hayırlısı yolladık bakalım :) watt sorunundan korkuyorum şimdide :D :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı