Foxconn G41MXE Anakarta İşlemci Tavsiyesi

Ya kesin olarak yavaşlar demiyorum ama mutlaka yetersiz kalır. Hani, 1 sene sonra olur, 2 sene sonra olur. Ama ömrü uzun değil 1155 soketin. İşlemci iyi olsa bile soket yüzünden çok sıkışırsınız. Mesela o işlemci 1151 soket olsa idare ederdiniz.

FPS genel olarak takacağınız GPU'ya bağlı. Ne takacaksınız sisteme? CPU FPS düşüşünü etkilemez. Bu arada FPS düşmez aslında. Yeni oyunlarda yetersiz olur. Mesela bugün Assassin's Creed Origin'i 60 FPS açan sistem bundan 10 sene sonra yine açar ama yeni oyunlar ağlar. :)

FPS genel olarak takacağınız GPU'ya bağlı. Ne takacaksınız sisteme? CPU FPS düşüşünü etkilemez. Bu arada FPS düşmez aslında. Yeni oyunlarda yetersiz olur. Mesela bugün Assassin's Creed Origin'i 60 FPS açan sistem bundan 10 sene sonra yine açar ama yeni oyunlar ağlar. :)
Ohoo ben de fps düşecek falan sandım sallayın yeni oyunları 😀 ekran kartım gtx 650 ti boost OC

Yok canım FPS çok düşmez. Hani en fazla 5 FPS oynar. O da artık ömrünü dolduran bellek, GPU v.s olur ondan. Yoksa öyle FPS 20'lere, 30'lara düşmez aniden. :) Şimdi baktım, 650 Ti Boost, GTX 1050 Mobile gibi bir şey. Çok yakınlar. Yani uzun süre götürür tahminimce kart, yeni oyunlarda umut yok ama. :)

Yok canım FPS çok düşmez. Hani en fazla 5 FPS oynar. O da artık ömrünü dolduran bellek, GPU v.s olur ondan. Yoksa öyle FPS 20'lere, 30'lara düşmez aniden. :) Şimdi baktım, 650 Ti Boost, GTX 1050 Mobile gibi bir şey. Çok yakınlar. Yani uzun süre götürür tahminimce kart, yeni oyunlarda umut yok ama. :)
Çok teşekkür ettim o zaman sonuncusunu alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı