Foxconn G41MXE G41 Anakarta işlemci tavsiyesi

iErennnn

Picopat
Merhabalar, anakartım Foxconn G41MXE. 2x4GB RAM ilave edeceğim. RX550 2 GB alacağım. Geriye bir tek işlemci kalıyor şu an E7500 takılı bunu Quad Core Q6600 ile değiştirsem orta ayarlarda Valorant ve Apex Legends oynayabilir miyim? Apex Legends E7500 işlemci de açılmıyor bir mimari desteklemiyor muymuş neymiş. Sizin işlemci kısmında tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX550 yerine GT 1030 alsanız daha iyi olabilir, özellikle RX 550'nin Windows8 desteği yok. Ya da GTX 750 Ti'da alabilirsiniz.
GT 1030 RX550 Karşısında daha kötü ayrıca ReLive özelliği + sağlıyor RX550'ye
Bende şu an aktif bir şekilde Quad kullanıcısıyım ki bu linkteki ürün Quad ürününün en son işlemcisi. Yine de 6600 kötü değil. Bence daha üst seviyelerini almalısınız. 50 TL az verdim diyerek sevinirsiniz ama performans açısından sorun yaşarsınız.

Bu ürüne bakabilirsiniz. 6600 ürününe kıyasla daha iyi performans sağlar. US $18.99 |Intel Core 2 Quad Q9450 2.6 GHz dört çekirdekli İşlemci İşlemci 12M 95W 1333 LGA 775|İşlemci| - AliExpress
Sevinmem 120TL param var işlemci için AliExpress gibi sitelerden alıp okullar açılınca gelmesini istemiyorum dostum ayrıca Korona'nın ülkesinden geliyor hiç mantıklı değil.
@Enes3078 ben elimde bulunan işlemciyi 150TL paraya satarım.
En Son fiyat ne olur dc den konuşabiliriz.

Sevinmem 120TL param var işlemci için Aliexpress gibi sitelerden alıp okullar açılınca gelmesini istemiyorum dostum ayrıca Korona'nın ülkesinden geliyor hiç mantıklı değil.
Zaten ben örnek ürün için linki paylaşmıştım ki arkadaşın elinde varmış bu ürün. Termal macununu sür ve mis gibi oyna. Bir sorunun olursa yazmayı unutma.

Geri
Yukarı