FOXCONN G41MXE/G41MXE-K Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Daha fazla  
Evet başlıkta'da bahsettiğim üzere geleceği dönük verilebilecek en iyi kartlardan öneri alabilir miyim daha sonra yeni sistem topladığımda bi sürede o ekran kartını kullanmayı düşünebilirim eğer yeteri kadar iyi bi kart uyumlu çalışabiliyorsa.

Sistem özelliklerime de şu şekilde bakabilirsiniz.
Ramide 4x2 şeklinde değiştirmeyi düşünüyorum 1333mhz şeklinde.

Benim kafamda olan eğer çalıştırabilecekse gtx 750 ti yada gtx 950 şeklinde siz ne düşünüyorsunuz işe yarar mı bi süre bununla sabredip sonra sistemi tamamen yenilemeyi düşünmekteyim zaten.
Ayrıca o performansı yeterli derece de vermemesi de bir sorun teşkil etmiyor daha sonra yeni sisteme takacağım için şuan çalıştırması yeterli benim açımdan.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 220
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 203
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 227
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 330
Son düzenleme:
PSU kaçlıktır?
Bence sistemi tamamen yenilerken ekran kartı al, şimdi alırsan pişman olabilirsin. Daha sonra al ki eski kartların fiyatı düşer ve yeni model ekran kartı da alabilirsin. Şimdi alacağın kart sana bir artısı da olmaz niye paranı harcayasın.

Son düzenleme:
PSU kaçlıktır?
Bence sistemi tamamen yenilerken ekran kartı al, şimdi alırsan pişman olabilirsin. Daha sonra al ki eski kartların fiyatı düşer ve yeni model ekran kartı da alabilirsin. Şimdi alacağın kart sana bir artısı da olmaz niye paranı harcayasın.

300-350w olması lazım bana olacak artısı biraz zaman kazandırması biranda 3000 lira bayılmak sorun olabiliyor kendim için değil parayı verecek kişi açısından bi süre kazanırsam o kartta beni zorlamaya hafiften başladığı anda yeni çıkacak ekran kartlarından alabilirim 1 yıl gibi bi zaman içerisinde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı