FOXCONN H55MXV Anakart SYS Fan Soketi

Mehmet ADS

Hectopat
Daha fazla  
Internet üzerinden FOXCONN H55MXV anakart sipariş ettim. Geldi fakat bilgisayarı toplarken SYS fan giriş soketi bulamadım yok yani. Önceki anakartta 2 tane SYS fan soketi vardı. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Anakartın sisteminize uyumlu olduğuna emin misiniz? Eski anakartınızı neden değiştirdiniz, yoksa yeni sistem mi topluyordunuz? Eğer anakartı alırken Sosyal'de konu açsaydınız daha mantıklı öneriler yapabilirdik.

Anakartın sisteminize uyumlu olduğuna emin misiniz? Eski anakartınızı neden değiştirdiniz, yoksa yeni sistem mi topluyordunuz? Eğer anakartı alırken Sosyal'de konu açsaydınız daha mantıklı öneriler yapabilirdik.
Anakartım yandığı için değiştirmek zorunda kaldım. Evet sistemime uyumlu. Yeni sistem toplamıyorum, eski sistem devam ediyorum . Evet sosyal de konu açtım lakin bir kişi yardimci oldu ve onun önerdiği bu anakartı aldım fakat anakartın sys fan soketi bulunmuyor.

CPU FAN portu ve PCI Express slotunun hemen üstünde bir tane SYS FAN soketi var. Daha fazla fan takmak istiyorsanız bunun gibi fan çoklayıcı almanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı