Foxconn H55MXV Bilgisayar Parçalarını Yenileme

mehmet şentürk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Uzun zamandır araştırmalarımın sonucunca pc kasamı parçalarını yenilemeye karar verdim ramazan bayramında.

PC özelliklerini yazıyorum:
Boşta fiş yok. Olsa sadece ssd hd almayı düşünüyorum. 500gb hd var şuan yorumlarınızı yardımlarınızı alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını değiştirince alacağınız muhtemel parçaların stabil bir şekilde çalışabilmesini sağlamış olursunuz hatta usb portlarının bile. Kaç W'lık psu almanız gerektiği de sizin almayı düşündüğünüz parçalara göre değişecektir.

Anladım. Mantıklı. Güç kaynağı da almalıyım markalarıda gördüm. Peki sizin önereceklerinizi görmek isterim.

Bunu okudum da ben haberim var. Oyun oynamak hayali deniliyor ama benım şuan oynamadım oyun yok. Watch dogs sadece ram sıkıntısı yaşıyorum , call of duty ghost vb orta seviyede oynayabiliyorum. En son hiç denemedim ekran kartı için şuan düşünmüyorum. En sona onu bırakacağım. Kış içi onu değiştirmeyi planlıyorum. İlk önce bunları aradan cıkarayım :) Düşüncen için teşekkür ederim. Zaten birdaha kendım toplayacağım marka pc hayır :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı