FPS 100 olmasına rağmen akıcı değil

Bende 60Hz monitör var. Onu takıyorum FPS yi 60'a sabitliyorum yine de hiç akıcı değil. 20 FPS gibi. Sabitlemeyi kaldırıyorum bir şey değişmiyor. V-Sync'yi açıyorum bir şey değişmiyor.
Görüntüyü VGA ile falan mı alıyorsun acaba ara kablon nedir?

Ne zamandır var? Bende yeniden başlatıp yeniden girince düzeliyor Droplar.
240hz den önce onu kullanıyordum. Daha sonra 240hz alınca kaldırdım. Ama bu akıcı olmam sorunu çıktı karşıma. 60 fps akıcı olabilmesi için sabit o monitörü taktım oyuna girdim çok daha kasıyor. 3 gün boyunca denedim çözmeyi yapamadım.

240hz den önce onu kullanıyordum. Daha sonra 240hz alınca kaldırdım. Ama bu akıcı olmam sorunu çıktı karşıma. 60 fps akıcı olabilmesi için sabit o monitörü taktım oyuna girdim çok daha kasıyor. 3 gün boyunca denedim çözmeyi yapamadım.
Dediğim gibi 240 fps alman lazım kasma hissinin geçmesi için. Ayrıca mesajı yanlış konuya yazdım.

Ne zamandır var? Bende yeniden başlatıp yeniden girince düzeliyor Droplar.
eskiden 60hz kullanıyordum. 240Hz alınca kaldırdım onu. Daha sonra bu akıcı olmam soru nu oldu. Bende 60 fps akıcı olması için tekrar taktım. Ama daha beter bir şekilde. 60 fps sabit ama daha kötü.3 gün çözmeye çalıştım yapamadım.
internetten baktığımda 50hz monitörde 60 a sabitlediğinde akıcı oluyor yazıyordu ama 60hz monitörümde olmadı. Monitörüde dandik bir şey değil 2.000 liraya almıştık
Görüntüyü VGA ile falan mı alıyorsun acaba ara kablon nedir?
hdmı kablosu

Yeni konular

Geri
Yukarı