FPS Artırma Videosundaki Adımları Uyguladıktan Sonra FPS Düştü

Iskorpitix

Hectopat
Yer
Battlefıeld!
Merhaba arkadaşlar. Ben bu videolardaki yaptıktan sonra CS:GO'da RAM kullanımı 1.5 GB'yi geçmemeye RAM'ler 1750 MHz'de çalışmaya başladı ve 250 sabit FPS alıyorken bir anda 140'lara kadar indi ne yapmalıyım? Bilgisayarı kurtarma bölümünden tüm dosyaları sürücüleri silerek sıfırladım. Ama olmuyor hala bir şey değişmiyor. RAM 1.5 GB kullanılıyor.
Video nun linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tip videolar izlenme için yapılan aptal saptan şeyler. Donanım değişikliği yapmadan gözle görülür FPS artışı çok zor. Temiz Windows 10 kurulumu yapın.

Merhaba arkadaşlar. Ben bu videolardaki yaptıktan sonra CS:GO'da RAM kullanımı 1.5 GB'yi geçmemeye RAM'ler 1750 MHz'de çalışmaya başladı ve 250 sabit FPS alıyorken bir anda 140'lara kadar indi ne yapmalıyım? Bilgisayarı kurtarma bölümünden tüm dosyaları sürücüleri silerek sıfırladım. Ama olmuyor hala bir şey değişmiyor. RAM 1.5 GB kullanılıyor.
Video nun linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende bu tarz videolarda ne denirse yapıyordum ama artık kafama oturdu. Donanım değişikliği yapılmadan fps artışı olmuyor. Eğer yapılsa bile sistem ayarları ile oynanır. Buda bazen hatalara yol açıyor. Direk temiz kurulum yap bitsin.

RagnoTech™ Low Specs Experience programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli versiyonları mevcut. Ciddi derecede FPS artışı sağlıyor oyunlarda. Kullanımı basit bir uygulama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı