FPS arttırma ve Windows Debloat etme aracı, GetBoost v1.3!

İlk defa denk geldim, ne yaparak FPS arttırıyor?

Arkadaki boş RAM vs harcayın programları kapatıyor. Sizin elle FPS arttırmak için yaptıklarınızı tek tuşlu yapıyor. Kaynak kodlara bakıldığında gereksiz dosya temizlemek harici bir şey yapmadığıda belli oluyor yani sistemi boşada yormuyor.

Kod,yazılım bilmem ama ben bilgisayarımı kullanırken düzenli olarak gereksiz dosyaları silerim. Arkada açık olan(gereksiz olduğunu anlayabildiklerim) uygulamaları kapatırım. Örneğin bir oyuna gireceksem bilgisayarın kirli doluluğunu temizlerim. Bilgisayarın "sadece o oyun veya uygulama ile uğraşması" hem bilgisayar için daha sağlıklı olur hem oyun keyfimi arttırır.
Bu uygulama anladığım kadarıyla bunu daha hızlı ve daha ayrıntılı yapıyor.
Kod açık, virüs tarzı durumlar için dürüst olunmuş anladığım kadarıyla, bu uygulama gayet yararlı duruyor. Ben yine de biraz "boomer" gibi olucak ama elimle yapmayı tercih ederim. (Keyifli 😋)
Uygulama için tebrik ederim, çok kişi beğenmiş olsa gerek.

Arkada gereksiz servisleri kapatıyor, HPET kapatıyor, RAM kullanımını optimize ediyor, gereksiz dosyaları siliyor gibi gibi.

Teşekkür ederim, güzele benziyor deneyeceğim :)

1633378165041.png

Windows gg oldu an itibarıyla :/ not: Benim sorunum olabilir yanlış bir şey kabul etmiş olabilirim. Yeniden başlatacağım PC'yi ve tekrar deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı