FPS arttırma ve Windows Debloat etme aracı, GetBoost v1.3!

Öncelikle sürüm numarasını güncellememişsin, gözden kaçırma bunları. Ayrıca UI'da kasmalısın. Yetersiz bir panele sahip. Yapılacak işlemleri kullanıcının da seçmesine yönelik bir tablo olsa fena olmaz. Ayrıca Windows'un zararlı olarak algılamasının nedeni de muhtemelen her şeye ellemiş olman :D Tam olarak nedeni bulunursa halledilebilir fakat birden çok nedeninin olduğunu düşünmekteyim. Yazılımdan çok anlamam fakat bir kodu decompile ettim mi gayet net anlarım. Yazma yok ama okuma var gibi bir şey benimki de :) Bu dediklerime önem verirsen daha hoş ve kullanışlı olabilir.

Öncelikle sürüm numarasını güncellememişsin, gözden kaçırma bunları.

Unutmuşum :D. Diğer sürümde güncelleyeceğim :).

Ayrıca UI'da kasmalısın. Yetersiz bir panele sahip. Yapılacak işlemleri kullanıcının da seçmesine yönelik bir tablo olsa fena olmaz.

2-3 sürüm sonra gelebilir, çünkü modern bir tasarım beni uğraştırır. Ama sorun değil.

Ayrıca Windows'un zararlı olarak algılamasının nedeni de muhtemelen her şeye ellemiş olman :D tam olarak nedeni bulunursa halledilebilir fakat birden çok nedeninin olduğunu düşünmekteyim. Yazılımdan çok anlamam fakat bir kodu decompile ettim mi gayet net anlarım. Yazma yok ama okuma var gibi bir şey benimki de :) bu dediklerime önem verirsen daha hoş ve kullanışlı olabilir.

Öneriler için teşekkürler, yakın zamanda gerekli AV'lere Mail ile ulaşacağım :).

Hayır, Anti-Virüs'lere (AV) Mail atacağım.
He anladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılıma yüklenme gibi bir kısım eklerseniz, GUI iyileşmiş olur. Bu tarz programları sevmem(düşmanım). Size değil :)

Yeni konular

Geri
Yukarı