FPS arttırma yazılımı, GetBoost!

• Konuyu başlatan 312971
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 195
  • Görüntüleme 14B
Tamam hocam bir sıkıntı olmadı. Kapattım açtım herhangi bir format durumu yok. Silinmeyen klasör de silindi. Gayet güzel program. Açık kaynak kodlu zaten. Virüs taraması da var. Ben daha fazla performans istiyorum ve elle tek tek uğraşamam diyorsanız kullanabilirsiniz. Hep bir isim kirletme çabalarında insanlar. Emek ile yapmış arkadaş. İndirmek istemiyorsan indirme. Yorum yapma zorunluluğun yok.

Güven problemi olmasın diye başlangıca eklemedim yazılımı. Çalıştırmanız iyi olacaktır.

Çok ince düşünüyorsunuz hocam. Ne yaparsanız yapın illa bir yerden tutup "Ama bu firüslüüüüü?" diyecekler. Çok takmayın bu tipleri. Seviliyorsunuz 😊

Hocam laptopta programı kullandığımda uzun sürmeden tamamlanmıştı. Masaüstünde de denemek istedim ama 15 dakikadır "Cipher Command Starting..." kısmında kaldı. Ne yapmam gerekiyor?

Harbi kaç dakikada bitiyor bu cipher command. Bilgisayarı tekrar açıp tekrar çalıştırdım. Disk temizledim. 20 dk oldu cipher command starting.
Hocam laptopta programı kullandığımda uzun sürmeden tamamlanmıştı. Masaüstünde de denemek istedim ama 15 dakikadır "Cipher Command Starting..." kısmında kaldı. Ne yapmam gerekiyor?
Cipher Windows'un silindi olarak işaretlediği dosyaları tamamen siler. HDD kullanırsanız yavaş çalışır, düzeltilecek. Ayrıca,

Yani işlemler boşa gitmiş olur, aslında Görev Yöneticisi'ni açıp şu sekmeden görevi kapatırsanız atlar Cipher'i,

1633359098223.png

1633359102688.png

Yeni konular

Geri
Yukarı