FPS düşmesi neden kaynaklanıyor?

İşletim sistemi
Windows 10
Vurduğunuz için titreşimlerle her şey olabilir. Ben eskiden vurduğumda telefon masanın uzağındaydı ama ekranı yerinden çıkmıştı. FPS sorununa gelirsek MSI Afterburner değerlerinize gelecek olarsak değerler normal. Oyun içi sorun olarak tam Ekran'da oynamaya çalışın ve DX9 açın. Olmazsa arkada çalışan bir uygulama vardır ve işlemciye yük bindiriyordur. Onun dışında aklıma gelen bir şey yok.

1691576207978.png

Arka planda çalışan uygulamalara sürekli bakıyorum pek bir şey olmuyor kullanan.

Hocam aynısını yaşıyordum arkadaşla oyun oynarken bir anda bilgisayarım çöküyordu bu yüzden FPS sıkıntısı yaşıyordum aynı şekilde 2-3 ay sonrada RAM 16GB'dan 8'e düşmüştü.

Genelde 60FPS rahat oynadığım oyunda da milyon kez drop yediğim için bir ara bilgisayarımı kullanmadım hatta.

RAM'i çıkarıp taksam düzelir mi?
Hocam dediğim gibi vurmanızın FPS Drop ile ilgili uzaktan yakından alakası yok sadece sert vurursunuz direkt ya yerinden çıkar ya bozulur öyle anlık bir bozulma sonrasında düzelme gibi bir şey olması imkansız büyük ihtimal diskinizi fazla kullanan bişey var arkaplanda

Hocam dediğim gibi vurmanızın FPS düşmesi ile ilgili uzaktan yakından alakası yok sadece sert vurursunuz direkt ya yerinden çıkar ya bozulur öyle anlık bir bozulma sonrasında düzelme gibi bir şey olması imkansız büyük ihtimal diskinizi fazla kullanan bir şey var arka planda.

Tamam onu anlıyorum fakat baktıgımda bir şey gözükmüyor diski kullanan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir örnek daha.

Son düzenleme:
Ramleriniz yerine tam oturduğundan emin olunuz, masa çarptığınızda veya vurduğunuzda yerinden oynamış olabilir.

Geri
Yukarı