FPS düşmesi

Ruikii

Centipat
Yer
Only I Can Change My Life..
Daha fazla  
Artık çıldıracağım. Kaç aydır FPS düşmesi oluyor. Hadi neyse dedim geçer dedim laptobu alalı 5 ay oldu yine kasıyor. Anlamıyorum neden ben yani? Artık çıldırmak üzereyim bütün yerler kapalı bir yere götüremiyorum.

Yüksek performansta.
Sıcaklıklar normal.
ThrottleStop denedim olmadı.

Laptoptan şüpheli değilim daha yeni aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık çıldıracağım. Kaç aydır FPS düşmesi oluyor. Hadi neyse dedim geçer dedim laptobu alalı 5 ay oldu yine kasıyor. Anlamıyorum neden ben yani? Artık çıldırmak üzereyim bütün yerler kapalı bir yere götüremiyorum.

Yüksek performansta.
Sıcaklıklar normal.
ThrottleStop denedim olmadı.

Laptoptan şüpheli değilim daha yeni aldım.
Sisteminiz nedir?

Sisteminiz nedir?
MX 250
Intel I5 8265U
Laptobun linki Lenovo Ideapad S340 81N700SCTX core i5 8265U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Lenovo Ideapad S340 uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilg
Laptopun ne olduğunu ve hangi oyunlarda FPS düşüşü olduğunu da yazsan keşke.
Bütün oyunlarda oluyor.
Laptopun ne olduğunu ve hangi oyunlarda FPS düşüşü olduğunu da yazsan keşke.
Bu arada kusura bakmayın sinirli olduğum için yazmayı unuttum. :)

Hiç bilgi vermemişsiniz hocam hangi oyunda oluyor bilgisayarınızın özellikleri ne hangi ayarlarda oynuyorsunuz vs?
Kusura bakmayın sinirli olduğum için yazmayı unuttum.
Bütün oyunlarda oluyor.
Laptop link Lenovo Ideapad S340 core i5 8265u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Ideapad S340 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
Ayarlar en yüksekte oyunlarda.
Attığınız laptop olduğuna emin misiniz? İçinde harici bir GPU gözükmüyor.
Ben yanlışı atmışım doğrusu üstte :)
Attığınız laptop olduğuna emin misiniz? İçinde harici bir GPU gözükmüyor.

Bütün oyunlarda oluyor.
Laptop link Lenovo Ideapad S340 core i5 8265u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Ideapad S340 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Bilgisayarınızın ekran kartı MX230 gözüküyor ki bu hangi oyun olursa olsun en yüksek ayarlarda oyun oynatabilecek bir ekran kartı değil hatta kaldı ki bu laptop oyun oynamak için de değil sorununuz büyük ihtimal ondan kaynaklı.

Bütün oyunlarda oluyor.

Lenovo ıdepad S340 ise laptopunuz kasması normal çünki o laptop oyun için tasarlanmadı

Bilgisayarınızın ekran kartı MX230 gözüküyor ki bu hangi oyun olursa olsun en yüksek ayarlarda oyun oynatabilecek bir ekran kartı değil hatta kaldı ki bu laptop oyun oynamak için de değil sorununuz büyük ihtimal ondan kaynaklı.
MX 230 değil MX 250 ben yüksek ayarlarda derken PUBG gibi büyük oyunlarda demedim orta ayarlı oyunlar için yüksek dedim.
Lenovo ıdepad S340 ise laptopunuz kasması normal çünki o laptop oyun için tasarlanmadı
Oyun için tasarlanmadığını biliyorum ama orta ayarlılarda bilene kasıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı