FPS düşmesi

anon00

Hectopat
Daha önce çok konu açma geçmişim olmadı, formlarda yeniyim. Ne söylemem gerektiğini söylerseniz gerekli bilgileri paylaşacağım :)
Oyun fark etmeksizin FPS aniden çok düşüyor. R6S oynarken de Roblox oynarken de YouTube'da video izlerken bile ve bu oyunlarda normalde sabit ve stabil bir şekilde oynayabiliyorum.

Daha önce çok konu açma geçmişim olmadı, formlarda yeniyim. Ne söylemem gerektiğini söylerseniz gerekli bilgileri paylaşacağım :)
Oyun fark etmeksizin FPS aniden çok düşüyor. R6S oynarken de Roblox oynarken de YouTube'da video izlerken bile ve bu oyunlarda normalde sabit ve stabil bir şekilde oynayabiliyorum.
Sistem özelliklerinizi + kullanım ve sıcaklık değerleri (ekran kartı ve işlemci için).

Ekran kartı ve işlemci sıcaklığınız oyun esnasında ne kadar?

oyun fark etmeksizin FPS aniden çok düşüyor. R6s oynarken de Roblox oynarken de YouTube'da video izlerken bile ve bu oyunlarda normalde sabit ve stabil bir şekilde oynayabiliyorum.

Bütün driverleri yüklediğine emin misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı