FPS oyunları için 200-250 TL Gaming mouse önerisi

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum 200-250 TL Gaming mouse önerilerini alabilir miyim? Gamepower sendo almayı düşünüyorum 60gram çok hafif geldi. Fakat mouselar konusunda bilgi sahibi değilim optic sensörler vs mouse içindeki hangi parçalar iyiyse mouse alınır gibi bilgilerim yok kısacası FPS oyunları ( CS:GO) için Gaming mouse önerileriniz artıları eksileri kullandığınız her şeyi yazın şimdiden teşekkürler.

Gamepower gibi Çin'de üretilen rastgele ürünleri satan bir markayı önermem. Onun yerine illa hafif bir mouse istiyorsanız:

Arkadaşlar CS:GO oynuyorum 200-250 TL Gaming mouse önerilerini alabilir miyim? Gamepower sendo almayı düşünüyorum 60gram çok hafif geldi. Fakat mouselar konusunda bilgi sahibi değilim optic sensörler vs mouse içindeki hangi parçalar iyiyse mouse alınır gibi bilgilerim yok kısacası FPS oyunları ( CS:GO) için Gaming mouse önerileriniz artıları eksileri kullandığınız her şeyi yazın şimdiden teşekkürler.
Elin büyük ise benim de kullandığım fareyi alabilirsin.

İnternette birden fazla var söylediğin modelden? a4tech mi bana link gönderebilir misin? Birde kulanıyorsan artı eksi yönleri varsa yazar mısın çünkü tek seçeneğim var
Bloody V7MA modeli. 2 sene önce efsane Cuma da aldıydım. Mouse da sadece geri gelme tuşu arasıra basmıyor. Ama mouseyi ilk aldığımda elime falan oturuşu çok iyiydi. Benim elim biraz büyüktür ama tam oturuyor ve bilek kısmında falan ağrı yapmıyor. Birde mouse da makro lar 10000 defa kullanım için 8 dolara sınırsız yapılıyor. Makro kullanmadığımdan almadım ama makrosuda gerçekten çok iyi. Crack ile makroyu sınırsız yapamıyorsun. Bence düşünmeden alınacak bir mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı