FPS oyunları için 9000 TL monitör önerisi

Bütçe
9000

fuzix07

Kilopat
240 Hz ve en az 23.8 inç üstü kavisli olmayan maksimum 9000 TL'ye kadar monitör bakıyorum.

Monitörlerin panelleri vb teknik özellikleri hakkında çok bilgim yok. İlk tercihim FPS oyunlar da daha iyi verim alabilmek olduğundan yüksek Hz monitörler üzerinden gittim ama PC üzerinden film ve dizi de izlediğim için görüntü kalitesini olarak en yüksek verimi hangisinden alabilirsem tercihim o olur. Yüksek Hz monitörler de bir de 2K çözünürlük ekleyince fiyatlar çok yükseldiğinden pek bütçeme uygun bulamadım. Benim seçtiklerim arasından ya da sizlerin tavsiye edebileceği monitörler hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
240 Hz ve en az 23.8 inç üstü maksimum 9000 TL'ye kadar monitör bakıyorum.

Monitörlerin panelleri vb teknik özellikleri hakkında çok bilgim yok. İlk tercihim FPS oyunlar da daha iyi verim alabilmek olduğundan yüksek Hz monitörler üzerinden gittim ama PC üzerinden film ve dizi de izlediğim için görüntü kalitesini olarak en yüksek verimi hangisinden alabilirsem tercihim o olur. Yüksek Hz monitörler de bir de 2K çözünürlük ekleyince fiyatlar çok yükseldiğinden pek bütçeme uygun bulamadım. Benim seçtiklerim arasından ya da sizlerin tavsiye edebileceği monitörler hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

240hz şart değilse bu çok iyi. 180hz'ye çıkabiliyor ms değeri güzel ve ips. Pivotu da var. Fiyatı da uygun.

240 Hz ve en az 23.8 inç üstü maksimum 9000 TL'ye kadar monitör bakıyorum.

Hocam kendi kullandığım monitörü önereceğim sana ama bundan önce 27 inch almanı pek önermem çünkü kendinde dediğin gibi fps oyunları oynuyorsun ve görüntünün keskin olması lazım ve tahmin ediyorum ki sende benim gibi monitöre yakın oynuyorsundur 27 inch aldığın zaman piksellerin arasındaki boşluk artacağından dolayı değişik bir görüntü alıcaksın oyun oynarken mesela ben 24 inchte bile bunu farkediyorum oynarken pikselleri sayabiliyorum. Kısaca fps oyuncusuysan 27 almanı tavsiye etmem minimape vs. bakarken kafanı çevirmen gerekicek.
al bunu geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı