FPS Oyunları için Ekipman Önerisi

300 TL kulaklığa verilmez bence. CK104 iyi ama bilek desteğini insan arıyor. Bu yüzden CK108 öneririm. Başka diyecek bir şey yok.

300 TL kulaklığa verilir. Hatta daha yüksek fiyatlara da verilir. Kişiden kişiye değişir.
Cloud 2 modeli zaten 300 TL'den çok daha fazla amazon sitesinde.

Parçalar güzel ancak FPS oyunları için kırmızı mekanik anahtar çeşidi kullanan bir klavye almanızı öneririm. Ayrıca Amazon'dan alışveriş yaptınız mı daha önce? Fiyatlandırma konusunu biliyor musunuz Amazon'un?

Ck 108 ile ck 104 ile arasında çok fark var. Bende 108 var sorun var ise yanıtlayabilirim.
Kardeşim ben ck108 almayı planlıyorum. Genel olarak memnun musun? Keşke şu özellik de olsaydı dediğin bir şey var mı? Gerçekten kalitesi anlaşılabiliyor mu? Bir de ben ailemle kalıyorum ve genel de geceleri bilgisayar başındayım odalarımız dip dibe sence sesi bizimkileri uykusundan kaldırır mı :D?

Kardeşim ben ck108 almayı planlıyorum. Genel olarak memnun musun? Keşke şu özellik de olsaydı dediğin bir şey var mı? Gerçekten kalitesi anlaşılabiliyor mu? Bir de ben ailemle kalıyorum ve genel de geceleri bilgisayar başındayım odalarımız dip dibe sence sesi bizimkileri uykusundan kaldırır mı :D?
Şöyle anlatayım. Ben gayet memnunum. Eğer odalarınızın arasında ince bir duvar var ise (sadece) ufak bir sorun olabilir. Fakat onun dışında ses çok gitmiyor. Benim en beğendiğim şeyi ise driver i olması. Onun dışında tuşlar biraz yüksek 1 hafta full kullanımda alışırsın. Kalitesinden memnunum ve bilek desteği ile birlikte geliyor. Bu büyük bir avantaj 104 e göre. Ben genel olarak anlattım. Kafana takılan olursa ya da bir soru sormak ister isen yorumuna beni etiketlemen yeterli.

Şöyle anlatayım. Ben gayet memnunum. Eğer odalarınızın arasında ince bir duvar var ise (sadece) ufak bir sorun olabilir. Fakat onun dışında ses çok gitmiyor. Benim en beğendiğim şeyi ise driver i olması. Onun dışında tuşlar biraz yüksek 1 hafta full kullanımda alışırsın. Kalitesinden memnunum ve bilek desteği ile birlikte geliyor. Bu büyük bir avantaj 104 e göre. Ben genel olarak anlattım. Kafana takılan olursa ya da bir soru sormak ister isen yorumuna beni etiketlemen yeterli.
Arkadaşlarım razer blackwidow kullanıyor ve geceleri aileleri hep uyarıyormuş rahatsız oluyoruz diye. CK108 daha gürültülü bir klavye sanırım şu anlık alamayacağım gibi :(.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı