FPS oyunları için fare tavsiyesi

Bütçe
0-1500

KemalKaraxc

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese tavsiye ettiğiniz fareler nelerdir ben biraz araştırdım bunların adını çokça gördüm.
-Model o Wireless.
-Logitech süperlight.
-Razer Viper Ultimate.
-Razer DeathAdder v2.
Çoğunda kronik sorunlar varmış ona rağmen alınabilir mi ve bunların arasinda en iyi bulduğunuz hangisidir ve bunların harici iyi bulduğunuz fareler fare tutuş şeklim palm ve finger tipidir. Elim orta boyuttadır şu an kullandigim fare G300SDIR.

Son düzenleyen: Moderatör:
VIP kafelerde her türlü mouse denedim. Kullandığım Hyperx Pulsefire FPS kadar iyi mouse görmedim. Razer vardı, gittim babama verdim. Çünkü Razer ile oynansa oynansa borsa oynanırmış. :D

VIP kafelerde her türlü mouse denedim. Kullandığım HyperX PulseFire FPS kadar iyi mouse görmedim. Razer vardı, gittim babama verdim. Çünkü Razer ile oynansa oynansa borsa oynanırmış. :D

Kanka araştırdım özelliklerini kullanılabilir ama bana gereksiz ağır geldi açıkçası ve bütçem gayet fazla olduğu için 2-3 yıl kullanabileceğim bir şey arıyorum.

Merhabalar herkese tavsiye ettiğiniz fareler nelerdir ben biraz araştırdım bunların adını çokça gördüm.
-Model o Wireless.
-Logitech süperlight.
-Razer Viper Ultimate.
-Razer DeathAdder v2.
Çoğunda kronik sorunlar varmış ona rağmen alınabilir mi ve bunların arasinda en iyi bulduğunuz hangisidir ve bunların harici iyi bulduğunuz fareler fare tutuş şeklim palm ve finger tipidir. Elim orta boyuttadır şu an kullandigim fare G300SDIR.
Steelseries Rival 5 tavsiye ederim. Çok rahat.

Geri
Yukarı