FPS oyunları için kulak içi kablolu kulaklık tavsiyesi

İzniniz olursa ben de bir şey sormak istiyorum. Headset kullanmayı sevmiyorum normal bir kulak içi kulaklığım var ve FPS oyunlarda çok güzel ses kastırmıyor. Kaliteli bir Gaming model almaya değer mi, güzel ses kasabilir miyim?
Hocam öncelikle şunu söyleyeyim. Ben Apple EarPods aldım. Ses kasmada mükemmel. Bundan önce G Pro X'i satmıştım. Hiç abartmıyorum stereo ses kaliteleri aynı derecede. Zaten prosetting sitesinde girerseniz Apex Legends oynayan profesyonel oyuncuların bir kısmının Apple EarPods kullandığını görebileceksiniz. PUBG ve EFT oynayanlar da genellikle Bose Quietcomfort 20 kullanıyor fakat 3000TL. Apple EarPods gayet yeterli. Mikrofonu da gayet güzel. Ayrıca referans isterseniz FoxNGame Valorant oyuncusu SoPrecious şu an Apple EarPods kullanıyor. Bundan önce çok kulaküstü kulaklık kullanmış biri olarak EarPods'un ses kalitesinin diğerlerinden farkı olmadığını söylüyor. Ben de Cloud 2 ve G Pro X kullanmış biri olarak dediklerine aynen katılıyorum. HyperX Cloud EarBuds almanızı tavsiye etmiyorum. Az önce bir arkadaşta deneyimledim. Ses kalitesi ve konforu EarPods'a göre cidden geride kalıyor. Önerim kendi sitesinden 199TL'ye EarPods almanız. Aklınıza takılan bir şey varsa yazabilirsiniz.

Hocam öncelikle şunu söyleyeyim. Ben Apple EarPods aldım. Ses kasmada mükemmel. Bundan önce G Pro X'i satmıştım. Hiç abartmıyorum stereo ses kaliteleri aynı derecede. Zaten prosetting sitesinde girerseniz Apex Legends oynayan profesyonel oyuncuların bir kısmının Apple EarPods kullandığını görebileceksiniz. PUBG ve EFT oynayanlar da genellikle Bose Quietcomfort 20 kullanıyor fakat 3000TL. Apple EarPods gayet yeterli. Mikrofonu da gayet güzel. Ayrıca referans isterseniz FoxNGame Valorant oyuncusu SoPrecious şu an Apple EarPods kullanıyor. Bundan önce çok kulaküstü kulaklık kullanmış biri olarak EarPods'un ses kalitesinin diğerlerinden farkı olmadığını söylüyor. Ben de Cloud 2 ve G Pro X kullanmış biri olarak dediklerine aynen katılıyorum. HyperX Cloud EarBuds almanızı tavsiye etmiyorum. Az önce bir arkadaşta deneyimledim. Ses kalitesi ve konforu EarPods'a göre cidden geride kalıyor. Önerim kendi sitesinden 199TL'ye EarPods almanız. Aklınıza takılan bir şey varsa yazabilirsiniz.
Eğer bu kadar referans varsa, denerim ne kaybederim ki?

Buna benzer bir iki mesajinizi gordum. Bunun uzerine once Creative Sound Blaster G3 ve kulak ici kulaklik aldim. Jbl Quantum 50. Mantikli dusununce iyi bir secimde bulundugumu dusunuyorum. Laptoplarin ses kartlari iyi degil. Bu ses karti terde 4000 ve amazondan 1000e aldim yarin satilabilir veya ayri bir konsolda kullanilabilir. Hatta sonradan kulak ustu kulaklik alirsam onunda performansi artacaktir. Sizin mesajinizi cok degerli buldum. Kulak ustu kulakliklarin cogunda sorun var. Dipses cizirti. Sorunsuz olanlar bile belli bir sureden sonra ozellikle wireless olanlar girislerinden sorun yaratip garantilik oluyorlar.
Urunler elime ulasmadi toplam 1650 verdim. Sonucu size bildirim.
Apple kulak ici kulakligini alacaktim ama yabanci bircok kaynakta bu kulakligin iyi oldugunu ozellikle ses izalasyonunun basarili oldugu yaziyordu.

Gelismeleri haberdar etmeye calisacagim

Yeni konular

Geri
Yukarı