FPS Oyunları İçin Masaüstü Sistem Tavsiyesi

PÖHH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
%100 Oyun amaçlı kasa toplamak istiyorum ve pek bilgim olmadığı için önerilerinizi bekliyorum.Sadece SSD olsun kasada 500 GB yeterli yada 2 adet 250 GB SSD olur .
  1. En az 16 GB RAM.
  2. Battlefield 4 ve GTA V Ultra ayarlarda oynaya bileyim.
  3. Çift monitör kullanacam ona göre uyumlu olsun.
  4. Bühçem:3500 TL .
  5. En az 4-5 yıl sorunsuz ultra ayarda oyun oynaya bileyim.
  6. Son isteğim Dolar 1$=1TL olsun. :D
Önerilerinizi bekliyorum PC toplamayı bilmiyorum parçaları aldığım yerde toplatacam teşekkürederim arkadaşlar .

1-Hocam şimdilik 8 GB fazlasıyla yeterli. Seneye bir 8 gb daha eklersiniz
2-Evet her oyunu oynayabilirsiniz.
3-Bu bütçeye çift Monitör, heleki oyun için çok saçma olur. İsterseniz seneye bir tane daha alırsınız.
4-Hocam 10.000 TL lik bir sistem ile 5 yıl ultra hayal. 2 yıl ultra, 2 yıl HIGH ve medium oynanabilir ancak. (Oyundan oyuna değişebilir.)
5-Keşke :)

İleride ekran kartı upgradesi yapmak isterseniz, işlemciyi i5 6400 yapıp, ekran kartını r9 380x 4G alın.

-Intel core i3 6100 işlemci
-MSI B150M Bazooka anakart
-Sapphire R9 390 Tri-X nitro ekran kartı
-Kıngston 8 GB DDR4 2133 MHz RAM
-Samsung 850 evo 250 GB SSD
-Aerocool kcas 80+ 600W güç kaynağı
-Zaman z3 Plus Black kasa
-Aoc 23.6" E2461FHW 2 ms Full HD M

Hocam 3500 TL ye GTA V' i ve BF4' ü Ultrada oynatacak bir sistem toplamak imkansız. Birde çift monitör istiyorum diyorsun. Sen 5000 - 6000 TL yi gözden çıkarman lazım ki GTA V ve BF4 ultrada oynayabilesin. Hemde çift monitörlü bir sistem kullanabilesin.

Bu bütçeyle GTA V ve BF4 oyunlarını Ultra ayarda rahat oynarsınız ama bütçenizle çift monitör yapmak aşırı gereksiz ve diğer donanımlardan çok kısmak zorunda kalırsınız, bu da zaten çift monitörde oynamanızı engeller.

Buyrunuz.
2016-03-19 15_07_36-Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı.png

Hocam 3500 TL ye GTA V' i ve BF4' ü Ultrada oynatacak bir sistem toplamak imkansız. Birde çift monitör istiyorum diyorsun. Sen 5000 - 6000 TL yi gözden çıkarman lazım ki GTA V ve BF4 ultrada oynayabilesin. Hemde çift monitörlü bir sistem kullanabilesin.
Bence düşünceniz yanlış bu fiyatlara GTA5 ve BF4 ü ultrada oynayabilecek birçok sistem var.

Bence düşünceniz yanlış bu fiyatlara GTA5 ve BF4 ü ultrada oynayabilecek birçok sistem var.
Hocam arkadaş çift monitör kullanacağım diyor. Hadi tek monitörlü olsa tamam ama çift monitörlü toplamak imkansız demek istiyorum ben. Sanırım yazdığımı yanlış anladınız.

Kardeş kusura bakma da sen 60 milyarım var bana sıfır volvo alın diyorsun. 3500 tl ye adam r9 380x, r9 390, gtx 970 sığdırırken işlemciyi i5 6400 falan yapıyor millet sen çift monitör istemişsin o çok zor.

yt.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı